Фото - Акція «10 днів під 0,01%»

З 07.10.2020 до 07.01.2021 для нових клієнтів діє Акція 10 днів під 0,01%. Акційною пропозицією можна скористатись у відокремленому підрозділі  ПТ Ломбард «Золота Скриня» за адресою м. Київ, вул. Маршала Тимошенко 13-А

Отримай вигідний кредит під заставу техніки або дорогоцінних металів!

 

Правила проведення акції:

Під «новим клієнтом» маються на увазі всі клієнти, у яких  відсутня кредитна історія у ПТ Ломбард «Золота Скриня» на момент укладання Договору фінансового кредиту у період проведення акції .

Максимальний кредит за тарифною ставкою 0,01% на день, який може отримати клієнт становить 20 000 грн.

Акція не діє для клієнтів, які укладають Договір на один день.

За перші 10 (десять) днів користування фінансовим кредитом Позичальник сплачує проценти за користування кредитом у розрахунку 0,01 грн в день. З одинадцятого дня і до кінця дії Договору (або погашення процентів за користування кредитом) Позичальник сплачує проценти в залежності від строку укладання Договору та суми фінансового кредиту у розмірі, затвердженому наказом Голови Товариства.

При пролонгації Договору, або поверненні фінансового кредиту, раніше досягнення строку фактичного користування фінансовим кредитом 10 днів, нарахування та сплата процентів за користування ним розраховується із врахуванням акції «10 днів під 0,01%».