Фото - Оцінка діамантів онлайн - Краща ціна діамантів в Україні в ломбарді «Золота Скриня»

Що таке діаманти?

Діамант - один з найдорожчих каменів, порядок коштовності – перший, міцність за шкалою Маоосом - 10 балів.

Недарма вироби з діамантами коштують в ломбарді недешево: камінь здатний залишати подряпини навіть на склі, якщо ви докладете трохи зусиль. Цікаво, в стародавні часи люди так і перевіряли справжність.

У період фінансових труднощів багато хто прагне віддати вироби з діамантами та отримати за це гроші. І правильно, адже камені є не тільки гарними прикрасами, але й вигідною інвестицією.

Як відбувається оцінка діамантів?

Перш, ніж буде проведена оцінка ювелірних виробів з діамантами, фахівець повинен врахувати такі параметри:

  • Каратність (вага) та розмір. Гарний приклад - камінь до 0,5 кар. має ціновий діапазон нижче, ніж 1-каратний.
  • Якість огранки. Від неї залежить краса каменю, його загальний стан.
  • Відтінок каміння.
  • Чистота. Під «чистотою» розуміється наявність/відсутність неоднорідних за структурою ділянок у виробі для здачі під заставу. Для більшого розуміння: оцінка діамантів у ломбарді проводиться нашими фахівцями, обов'язково при використанні спец приладів з оптичним, багаторазовим збільшенням. Кінцева сума для видачі клієнту коливається: чим вищий відсоток домішок у виробі, тим менше грошей ви отримаєте. Є 12 груп «чистоти», де 12-а - з помітними, навіть неозброєним оком, домішками, 1-а - абсолютно чиста.

Загальний вигляд виробу теж має значення

Ціна прикрас залежить від їх загального вигляду. Наприклад, виріб, на якому присутні всілякі подряпини, цінується нижче. Такі дефекти виникають внаслідок, скажімо, тривалого носіння володарем

Як оцінюють діаманти у ломбарді «Золота Скриня?»

Наші фахівці обов'язково враховують всі перераховані вище критерії, проводять проф-оцінку застави впродовж 5 хвилин, тим самим заощаджуючи ваш дорогоцінний час. До того ж, викуп здійснюємо протягом 10 хвилин - завдяки злагодженій роботі працівників й 9-річному досвіду роботи у сфері.

Нас знають, нам довіряють! Ось чому все частіше та частіше користувачі при натисканні в Гугл фрази скупка діамантів в Києві потрапляють на сторінку нашого сайту.

Вигода при співробітництві із компанією «Золота Скриня» - ломбарді, де приймають діаманти вигідно - досягається шляхом компетентності наших фахівців та бонусної програми. 1 гривня оплачених % дорівнює 1 бонусу, який дає надалі знижку на відсоткову ставку по кредиту 1-10%. Хочете отримати знижку на подальші кредити у розмірі 7%? Вам потрібно просто заощадити 15 000 бонусів. Також для тих, хто є учасником нашої програми лояльності, передбачено підвищення суми фінансового кредиту та можливість скористатися спеціальними пропозиціями. Все це – для економії вами коштів. 

Як отримати кредит під заставу діамантів? У нашій компанії це достатньо просто! Оформити кредит під заставу діамантів у нас можуть ті, хто прийде до відділення й оформить договір. Вас цікавить конкретний ломбард, де приймають діаманти? Чекаємо на вас!

Скористатися послугою ви маєте можливість за адресами:

  • м. Київ, вул. Голосіївська, 18
  • м. Київ, вул. Саксаганського, 13/42
  • м. Київ, вул. Гончара 79/4
  • м. Київ, вул. Тимошенка 13А

Більш детальну інформацію дізнавайтесь у вищезазначених відділеннях ломбарду або за телефоном гарячої лінії*:

(067) 548-87-37

* Тарифікація дзвінків згідно з тарифами вашого оператора