Кредит в ломбарді «Золота Скриня»

Детальніше про умови кредитування

Отримання кредиту – популярний спосіб поліпшити своє фінансове становище та отримати кошти на різні потреби. Коли банк відмовляє в коштах, а друзі самі не проти у кого-небудь позичити, варто розглянути кредит в ломбарді під заставу цінних речей. ПТ «ЛОМБАРД «ЗОЛОТА СКРИНЯ» готовий надати вигідні умови кредитування для кожного без прихованих платежів і комісій, з мінімумом документів.

Кредит в ломбарді «ЗОЛОТА СКРИНЯ»: вигоди й перспективи

Кредитування в ломбардах під заставу не так поширено, як банківське. Цьому є дві причини: недостатня кількість реклами і низька довіра до ломбардів. Проте, ПТ «ЛОМБАРД «ЗОЛОТА СКРИНЯ» за останні 9 років завоював довіру багатьох, адже компанія працює виключно в рамках закону, пропонуючи доступні кредити всім охочим на будь-які потреби.

Співпрацюючи з ломбардом, ви зможете:

 • вирішити будь-які фінансові труднощі, пов'язані з оплатою рахунків, поверненням боргів або покупкою речей;

 • обміняти техніку, ювелірні вироби та інші цінності на гроші;

 • позбутися зайвих речей в будинку.

Ломбард має 39 відділень та працює не тільки в столиці, але й в регіонах. У кожному відділенні є сучасне обладнання та досвідчені фахівці, які готові запропонувати вигідну ціну за будь-який виріб. Компанія приймає не тільки сучасні моделі техніки, а й застарілі, а також речі, які втратили товарний вигляд, лом дорогоцінних металів і інші товари.

Кредит в ломбарді істотно відрізнятиметься від банківського:

 • не потрібна довідка про доходи;

 • немає штрафу за дострокове завершення угоди;

 • немає прихованих платежів;

 • займ оформляється всього за декілька хвилин (в середньому 5-10 хв.).

Для отримання коштів під заставу в ломбарді потрібно тільки пред'явити посвідчення особи та ідентифікаційний код. Всі залишені цінності можна викупити в будь-який момент, сплативши обумовлені в договорі тіло кредиту та відсотки.

Умови ПТ «ЛОМБАРД «ЗОЛОТА СКРИНЯ» для надання кредиту під заставу

Компанія надає послуги всім повнолітнім громадянам України. В ломбард приймають такі види виробів:

 • ювелірні прикраси, лом різних дорогоцінних металів, столові прилади, коронки;

 • будь-яка велика і мала побутова техніка;

 • електроніка, садова техніка.

У ломбарді умови застави дуже вигідні – якщо виріб перебуває у відмінному стані, його вартість може досягати 70% від ринкової ціни, якщо це техніка, та 100% від оціночної вартості, якщо золото. Це відмінний спосіб швидко і легко отримати суму, якої бракує, позбувшись від зайвих речей в будинку.

Після проведення оцінки, фахівець відразу ж озвучить суму, яку ломбард може надати клієнту і умови погашення кредиту. Якщо вас все влаштовує, можна підписати договір. Гроші клієнт отримує на руки відразу ж після підписання договору. Угода зазвичай оформляється на 30 днів з можливістю дострокового закінчення позики або пролонгації вашого договору.

У ПТ «ЛОМБАРД «ЗОЛОТА СКРИНЯ» для постійних відвідувачів створено спеціальну VIP-програму з особливими процентними ставками і термінами позики. Чим частіше ви звертаєтеся за кредитом в ломбард – тим більше вигоди отримуєте.

Компанія пропонує всім клієнтам:

 • вигідні ціни за речі в заставі;

 • надійне зберігання всіх виробів;

 • оперативне обслуговування та лояльне ставлення;

 • можливість замовити попередню онлайн-оцінку на сайті.

Кредити в ломбарді доступні для всіх бажаючих, незалежно від рівня доходу і цілей, для яких потрібні гроші. Ви можете бути впевнені в прозорості та законності всіх угод і збереження ваших речей.