Ціна грама срібла в ломбарді «Золота Скриня»

МАТЕРІАЛ
СТАТУС КЛІЄНТА
Незадовільною є кредитна історія постійного клієнта, низька ймовірність викупу, вироби із золота (у тому числі брухт), срібла та платини.
Незадовільною є кредитна історія постійного клієнта, низька ймовірність викупу, вироби із золота (у тому числі брухт), срібла та платини.
Новим клієнтам (вперше отримують кредит), хороша кредитна історія постійного клієнта, висока ймовірність викупу, вироби із золота, крім стоматологічного золота та брухту
Висока ймовірність викупу, чудова кредитна історія постійного клієнта, ювелірні вироби із золота 500, 583, 585, 750 проб (крім брухту)
Надзвичайно висока ймовірність викупу, бездоганна кредитна історія постійного клієнта, ювелірні вироби із золота 583, 585, 750 проб за наявності державного пробірного тавра.
СТРОК КРЕДИТУВАННЯ

СУМА КРЕДИТУ: 0,00

% СТАВКА: 0,00

% ЗА КОРИСТУВАННЯ: 0,00

СУМА ВИКУПУ: 0,00

Інформація щодо переліку послуг та умов кредитування не є публічною офертою компанії "Ломбард "Золота Скриня"

Детальніше про ціну грама срібла

Вигідна ціна срібла в ломбарді – прекрасна можливість отримати швидкі гроші

Здати срібло в ломбард за вигідною ціною - розумне рішення для власників коштовностей або кухонного приладдя, виготовлених зі срібла. Причини здачі цього благородного металу в ломбард можуть бути найрізноманітнішими. Найчастіше, люди здають старі, непотрібні срібні коштовності або посуд, тому що вони втратили попередню презентабельність. Багатьом терміново потрібні гроші і срібні предмети - прекрасне джерело доходу, адже вартість цього металу в ломбарді досить висока.

Вже тисячі людей звернулися у «Золота Скриня». Вони зрозуміли, що тут продати срібло можна по дійсно привабливій ціні, яка вище ніж у конкурентів. А значить, немає приводу витрачати свій час та шукати іншу установу для вирішення дрібних фінансових проблем.

Скільки коштує 1 грам срібла в ломбарді?

Всі, хто зіткнувся з потребою здачі срібних виробів в ломбард за доступною ціною, спочатку задаються одним питанням: скільки ж коштує срібло в ломбарді?

Бажаєте дізнатися вартість 1 грама срібла? Нижче ми привели для Вас таблицю з діючими розцінками. Звертайтеся до співробітників нашого ломбарду, або переходьте на сторінку Калькулятор на сайті, щоб здати золото в Києві і оформити кредит уже сьогодні, в мить позбувшись від фінансових труднощів!

Проба сріблаЦіна від за 1 грамЦіна до за 1 грам
875від 9 гривеньдо 14 гривень
925від 10 гривеньдо 15 гривень

За скільки реально продати срібло в ломбарді?

Ціна за грам срібла в ломбарді залежить від проби і зовнішнього стану виробу. Скільки коштує грам срібла в Україні в ломбарді, можна дізнатися у консультантів на сайті, або на сторінці Калькулятор скориставшись онлайн розрахунком.

Зробити це дуже просто - зможе навіть недосвідчений користувач інтернету. У першій графі обираємо за допомогою стрілочки пробу (наприклад, 750-у). Зачекайте трохи - на даному етапі ви ще не знаєте, за яку суму можете здати срібло. Необхідно заповнити також другу графу «Вага», обравши стрілочками вгору-вниз актуальне число.

Під названими двома параметрами знаходиться своєрідний календар, на якому ви можете обрати комфортний для себе термін кредитування (від 2 до 30 днів). Майже готово! Тепер - трохи праворуч, побачите, скільки коштує срібло в ломбарді.

Та інші відомості: яка буде сума кредиту, відсоткова ставка та % за користування позиковими засобами задля задоволення власних цілей, яка сума викупу закладеного раніше виробу. Як бачите, зробити розрахунки та здати срібло не складає труднощів!

Вирішили здати срібло?

Ціна на дорогоцінний метал - срібло коливається кожен день. На вартість срібла впливає курс долара, політико-економічна обстановка в світі, біржові розцінки. На вартості окремо взятого ювелірного виробу зі срібла позначається:

  • його стан, відсутність значних ушкоджень, подряпин, видимих вад;
  • вага виробу;
  • проба.

Здати срібло в ломбард за вигідною ціною – найкращий спосіб покращити своє фінансове положення

Ломбард срібла в Києві - ПТ «Ломбард «Золота Скриня» здійснює скупку і прийом срібла проб 875, 925, а також лому срібла досить швидко. Вся процедура складається з декількох важливих етапів:

  • огляду зовнішнього стану виробів спеціалістом ломбарду, визначення проби;
  • перевірка виробу реактивом, для підтвердження проби виробу;
  • зважування виробу.

Після проведення детального аналізу виробів зі срібла, фахівець ломбарду оголошує клієнтові, яка ціна за грам срібла в ломбарді і загальну вартість кредиту. Останній або відмовляється від угоди, або підписує договір. У більшості випадків, ломбарди срібла в Києві такі контракти позики складають від 1 до 30 днів з можливістю пролонгації.

ПТ «Ломбард «Золота Скриня» пропонує вигідні умови для оформлення договору позики, а також високі ціни на скупку срібних виробів. Ми готові запропонувати максимум своїм клієнтам. Одна з вигод - програма лояльності, завдяки якій зможете отримати:

  • більшу суму кредитування;
  • індивідуальні умови позики;
  • знижену відсоткову ставку.

Відгуки

Дивіться також