Ціна грама срібла в ломбарді «Золота Скриня»

МАТЕРІАЛ
СТАТУС КЛІЄНТА
СТРОК КРЕДИТУВАННЯ

СУМА КРЕДИТУ: 0,00

% СТАВКА: 0,00

% ЗА КОРИСТУВАННЯ: 0,00

СУМА ВИКУПУ: 0,00

Інформація щодо переліку послуг та умов кредитування не є публічною офертою компанії "Ломбард "Золота Скриня"

Детальніше про ціну грама срібла

Вигідна ціна срібла в ломбарді – прекрасна можливість отримати швидкі гроші

Здати срібло в ломбард за вигідною ціною - розумне рішення для власників коштовностей або кухонного приладдя, виготовлених зі срібла. Причини здачі цього благородного металу в ломбард можуть бути найрізноманітнішими. Найчастіше, люди здають старі, непотрібні срібні коштовності або посуд, тому що вони втратили попередню презентабельність. Багатьом терміново потрібні гроші і срібні предмети - прекрасне джерело доходу, адже вартість цього металу в ломбарді досить висока.

Вже тисячі людей звернулися у «Золота Скриня». Вони зрозуміли, що тут продати срібло можна по дійсно привабливій ціні, яка вище ніж у конкурентів. А значить, немає приводу витрачати свій час та шукати іншу установу для вирішення дрібних фінансових проблем.

Скільки коштує 1 грам срібла в ломбарді?

Всі, хто зіткнувся з потребою здачі срібних виробів в ломбард за доступною ціною, спочатку задаються одним питанням: скільки ж коштує срібло в ломбарді?

Бажаєте дізнатися вартість 1 грама срібла? Нижче ми привели для Вас таблицю з діючими розцінками. Звертайтеся до співробітників нашого ломбарду, або переходьте на сторінку Калькулятор на сайті, щоб здати золото в Києві і оформити кредит уже сьогодні, в мить позбувшись від фінансових труднощів!

Проба сріблаЦіна від за 1 грамЦіна до за 1 грам
875від 9 гривеньдо 14 гривень
925від 10 гривеньдо 15 гривень

За скільки реально продати срібло в ломбарді?

Ціна за грам срібла в ломбарді залежить від проби і зовнішнього стану виробу. Скільки коштує грам срібла в Україні в ломбарді, можна дізнатися у консультантів на сайті, або на сторінці Калькулятор скориставшись онлайн розрахунком.

Зробити це дуже просто - зможе навіть недосвідчений користувач інтернету. У першій графі обираємо за допомогою стрілочки пробу (наприклад, 750-у). Зачекайте трохи - на даному етапі ви ще не знаєте, за яку суму можете здати срібло. Необхідно заповнити також другу графу «Вага», обравши стрілочками вгору-вниз актуальне число.

Під названими двома параметрами знаходиться своєрідний календар, на якому ви можете обрати комфортний для себе термін кредитування (від 2 до 30 днів). Майже готово! Тепер - трохи праворуч, побачите, скільки коштує срібло в ломбарді.

Та інші відомості: яка буде сума кредиту, відсоткова ставка та % за користування позиковими засобами задля задоволення власних цілей, яка сума викупу закладеного раніше виробу. Як бачите, зробити розрахунки та здати срібло не складає труднощів!

Вирішили здати срібло?

Ціна на дорогоцінний метал - срібло коливається кожен день. На вартість срібла впливає курс долара, політико-економічна обстановка в світі, біржові розцінки. На вартості окремо взятого ювелірного виробу зі срібла позначається:

  • його стан, відсутність значних ушкоджень, подряпин, видимих вад;
  • вага виробу;
  • проба.

Здати срібло в ломбард за вигідною ціною – найкращий спосіб покращити своє фінансове положення

Ломбард срібла в Києві - ПТ «Ломбард «Золота Скриня» здійснює скупку і прийом срібла проб 875, 925, а також лому срібла досить швидко. Вся процедура складається з декількох важливих етапів:

  • огляду зовнішнього стану виробів спеціалістом ломбарду, визначення проби;
  • перевірка виробу реактивом, для підтвердження проби виробу;
  • зважування виробу.

Після проведення детального аналізу виробів зі срібла, фахівець ломбарду оголошує клієнтові, яка ціна за грам срібла в ломбарді і загальну вартість кредиту. Останній або відмовляється від угоди, або підписує договір. У більшості випадків, ломбарди срібла в Києві такі контракти позики складають від 1 до 30 днів з можливістю пролонгації.

ПТ «Ломбард «Золота Скриня» пропонує вигідні умови для оформлення договору позики, а також високі ціни на скупку срібних виробів. Ми готові запропонувати максимум своїм клієнтам. Одна з вигод - програма лояльності, завдяки якій зможете отримати:

  • більшу суму кредитування;
  • індивідуальні умови позики;
  • знижену відсоткову ставку.

Відгуки

Дивіться також