Ціна грама срібла в ломбарді «Золота Скриня»

МАТЕРІАЛ
СТАТУС КЛІЄНТА
Новим клієнтам (вперше отримують кредит) Хороша кредитна історія постійного клієнта. Вироби із золота, окрім стоматологічного золота та лому
Незадовільна кредитна історія постійного клієнта. Вироби із золота (в тому числі із лому), срібла та платини.
Відмінна кредитна історія постійного клієнта. Ювелірні вироби із золота 500, 583, 585, 750 проб (окрім лому).
Бездоганна кредитна історія постійного клієнта. Ювелірні вироби з золота 583, 585, 750 проб при наявності державного пробірного клейма.
СТРОК КРЕДИТУВАННЯ

СУМА КРЕДИТУ: 0,00

% СТАВКА: 0,00

% ЗА КОРИСТУВАННЯ: 0,00

СУМА ВИКУПУ: 0,00

Детальніше про ціну грама срібла

Вигідна ціна срібла в ломбарді – прекрасна можливість отримати швидкі гроші

Здати срібло в ломбард за вигідною ціною - розумне рішення для власників коштовностей або кухонного приладдя, виготовлених зі срібла. Причини здачі цього благородного металу в ломбард можуть бути найрізноманітнішими. Найчастіше, люди здають старі, непотрібні срібні коштовності або посуд, тому що вони втратили попередню презентабельність. Багатьом терміново потрібні гроші і срібні предмети - прекрасне джерело доходу, адже вартість цього металу в ломбарді досить висока.

Скільки коштує 1 грам срібла в ломбарді?

Всі, хто зіткнувся з потребою здачі срібних виробів в ломбард за доступною ціною, спочатку задаються одним питанням: скільки ж коштує срібло в ломбарді?

Ціна за грам срібла в ломбарді залежить від проби і зовнішнього стану виробу. Скільки коштує грам срібла в Україні в ломбарді, можна дізнатися у консультантів на сайті, або на сторінці Калькулятор скориставшись онлайн розрахунком.

Ціна на дорогоцінний метал - срібло коливається кожен день. На вартість срібла впливає курс долара, політико-економічна обстановка в світі, біржові розцінки. На вартості окремо взятого ювелірного виробу зі срібла позначається:

  • його стан, відсутність значних ушкоджень, подряпин, видимих вад;
  • вага виробу;
  • проба.

Здати срібло в ломбард за вигідною ціною – найкращий спосіб покращити своє фінансове положення

Ломбард срібла в Києві - ПТ «Ломбард «Золота Скриня» здійснює скупку і прийом срібла досить швидко. Вся процедура складається з декількох важливих етапів:

  • огляду зовнішнього стану виробів спеціалістом ломбарду, визначення проби;
  • перевірка виробу реактивом, для підтвердження проби виробу;
  • зважування виробу.

Після проведення детального аналізу виробів зі срібла, фахівець ломбарду оголошує клієнтові, яка ціна за грам срібла в ломбарді і загальну вартість кредиту. Останній або відмовляється від угоди, або підписує договір. У більшості випадків, ломбарди срібла в Києві такі контракти позики складають від 1 до 35 днів з можливістю пролонгації.

ПТ «Ломбард «Золота Скриня» пропонує вигідні умови для оформлення договору позики, а також високі ціни на скупку срібних виробів. Ми готові запропонувати максимум своїм клієнтам.