Ціна грама золота в ломбарді «Золота Скриня»

МАТЕРІАЛ
СТАТУС КЛІЄНТА
Незадовільною є кредитна історія постійного клієнта, низька ймовірність викупу, вироби із золота (у тому числі брухт), срібла та платини.
Незадовільною є кредитна історія постійного клієнта, низька ймовірність викупу, вироби із золота (у тому числі брухт), срібла та платини.
Новим клієнтам (вперше отримують кредит), хороша кредитна історія постійного клієнта, висока ймовірність викупу, вироби із золота, крім стоматологічного золота та брухту
Висока ймовірність викупу, чудова кредитна історія постійного клієнта, ювелірні вироби із золота 500, 583, 585, 750 проб (крім брухту)
Надзвичайно висока ймовірність викупу, бездоганна кредитна історія постійного клієнта, ювелірні вироби із золота 583, 585, 750 проб за наявності державного пробірного тавра.
СТРОК КРЕДИТУВАННЯ

СУМА КРЕДИТУ: 0,00

% СТАВКА: 0,00

% ЗА КОРИСТУВАННЯ: 0,00

СУМА ВИКУПУ: 0,00

Інформація щодо переліку послуг та умов кредитування не є публічною офертою компанії "Ломбард "Золота Скриня"

Детальніше про ціну грама золота

Фото - Оцінка золота

Звернення в ПТ «ЛОМБАРД «ЗОЛОТА СКРИНЯ » – швидкий і правильний спосіб поліпшення свого фінансового добробуту тут і зараз! Це ваш надійний помічник в отриманні кредиту на найвигідніших умовах! Унікальний вид кредитування - прийом золота - доступний власникам цінних ювелірних виробів й допомагає швидко позбутися фінансових труднощів. Діяльність нашої компанії відбувається відповідно до чинного законодавства, тому є гарантії забезпечення збереження виробів. У нас найвигідніша скупка золота в Києві, та умови отримання кредиту, ви зможете отримати хорошу суму за ювелірні вироби.

Команда фахівців ПТ «ЛОМБАРД «ЗОЛОТА СКРИНЯ» приймає дорогоцінні прикраси і вироби, дотримуючись конфіденційності, гарантуючи миттєву видачу кредитних коштів, вигідну вартість золота в ломбарді і збереження предмету застави.

Цікаво, що прийом золота розпочався ще давним-давно. Перші в світі кредити отримували жителі Ломбардії (частина Італії). У той час вони довіряли свої цінності знайомим, отримуючи натомість грошові кошти. Через кілька століть такий вид позики став неймовірно популярним, і в сучасних ломбардах на це є кілька вагомих причин.

Перш за все, клієнтів приваблює простота і швидкість оформлення договору. Вирішивши продати золото в Києві або оформити кредит, ви зможете швидко вирішити фінансові проблеми. Тим більше що ми пропонуємо можливість пізніше викупити всі залишені під заставу цінності.

В даний час наш ломбард користується неймовірним попитом серед населення, завдяки можливості надання вигідної позики. Кожна людина може принести свої ювелірні вироби, а натомість отримати хороші кошти. Ціна на золото в ломбарді вища, ніж у конкурентів, тому клієнт буде задоволений укладеною угодою, а швидко виручені гроші зможе витратити на:

 • оплату майбутньої подорожі або відпочинку;

 • покупку цінностей;

 • оплату лікувальних процедур;

 • вирішення фінансових проблем.

Ми знаємо, скільки коштує золото і допоможемо кожному відвідувачу отримати максимальну вигоду з найменшою вірогідністю ризику, незалежно від мети отримання кредитної суми грошей. Ціна золота в ПТ «ЛОМБАРД «ЗОЛОТА СКРИНЯ» диктується умовами оцінки дорогоцінних прикрас і лояльна до клієнта.

Скільки можна виручити грошей, вирішивши здати золото?

Ціна за грам золота в ломбарді обумовлена: статусом клієнта в нашій компанії, риночній вартості дорогоцінних металів та станом виробу. Максимальна сума виручених коштів від кредиту під заставу золота залежить від ваги дорогоцінних виробів. Впливає також вартість 1 грама золота, тривалість позики і статус клієнта в нашій компанії. Завдяки кваліфікованим співробітникам і сучасному обладнанню гарантується чітка оцінка всіх предметів застави. Для того щоб дізнатися скільки коштує 1 грам золота в ломбарді, можна також скористатися функцією віртуального калькулятора, розміщеного на сайті нашої компанії.

Прийом золота і важлива інформація про статус клієнтів у «Золота Скриня»

Вага, стан виробу, проба - ці фактори, прямо пропорційно впливають на підсумкову суму коштів після передачі застави фінансовій установі, більш-менш зрозумілі кожному з нас. А ось щодо бонусів, яку пропонує наша програма лояльності, варто поговорити детальніше!

Схема проста: кожна 1 гривня сплачених % конвертується у 1 Бонус. Після накопичення, наприклад, 5000 бонусів, ви будете здивовані вигідним пропозиціям ломбарду. Оскільки персональна знижка на оплату відсотків складе 3%. При заощадженнях розміром в 15 000 бонусів, ви маєте право розраховувати на 7% дисконт. Вигідний прийом золота вам не завадить!

Як оформити кредит і скільки коштує грам золота в ломбарді?

Отримати кредитні кошти під заставу цінних виробів неймовірно просто! Для цього варто звернутися до співробітників нашого ломбарду, показати документ, що засвідчує особу, ідентифікаційний код і коштовності.

Ціна грама золота в ломбарді змінюється в залежності від: статусу клієнта в нашій компанії, ринкової вартості дорогоцінних металів та стану виробу. Ми готові надати грошові кошти за золото проб 375, 500, 583, 585, 750, 900, 958 на термін від 1 до 30 днів. При необхідності можна продовжити термін позики. Ціна золота в Україні може варіюватися. Під заставу приймаються наступні предмети:

Бажаєте дізнатися вартість 1 грама золота? Нижче ми привели для Вас таблицю з діючими розцінками. Звертайтеся до співробітників нашого ломбарду, або переходьте на сторінку Калькулятор на сайті, щоб здати золото в Києві і оформити кредит уже сьогодні, в мить позбувшись від фінансових труднощів!

Проба золотаЦіна від за 1 граммЦіна до за 1 грамм
375від 788 гривеньдо 875 гривень
500від 1051 гривеньдо 1205 гривень
583від 1225 гривеньдо 1494 гривень
585від 1230 гривеньдо 1500 гривень
750від 1576 гривеньдо 1923 гривень
900від 1892 гривеньдо 2100 гривень
Лом 375 пробивід 788 гривень-
Лом 585 пробивід 1230 гривень-
Лом 958 пробивід 2014 гривень-

Переваги звернення в ПТ«Ломбард «ЗОЛОТА СКРИНЯ»:

 • працюємо 14 років (з 2009 року), за цей час здобули багато постійних клієнтів;

 • маємо 33 відділення по всій Україні на даний момент;

 • надаємо професійну оцінку за 5 хвилин;

 • надаємо можливість швидкого викупу предметів позики (за 10 хвилин);

 • прекрасний шанс набути статусу «НОВОГО», «БАЗОВОГО», «ПОСТІЙНОГО» або «VIP» клієнта;

 • оформляємо миттєву операцію. Достатньо звернутися до найближчого відділення, оформити договір і взяти гроші. По закінченню терміну договору, можна продовжити його дію, сплативши % або викупити предмети позики, сплативши заборгованість: кредит + %;

 • ціна грама золота в ломбарді вигідна;

 • чим більше разів ви звертаєтеся до нас, тим більш вигідні умови вас чекають!

ПТ «ЛОМБАРД «ЗОЛОТА СКРИНЯ » – вигідні умови отримання кредитів під заставу ювелірних виробів, скупка золота в Києві і чудовий шанс поправити своє фінансове становище в будь-яку хвилину!

ПТ «ЛОМБАРД «ЗОЛОТА СКРИНЯ» на кредитному ринку вже 14 років, і за цей час наша команда встигла всім довести свій професіоналізм! Ніяких прихованих комісій та платежів!

Фото - Оцінка золота

Грам золота в ломбарді коштує недешево: чим вища проба виробу, тим він дорожче цінується. Після закінчення оцінки і уточнення деталей угоди, клієнт відразу отримує готівку для будь-яких цілей. Дізнавшись, скільки коштує грам золота в ломбарді, ви будете приємно здивовані.

У багатьох наших клієнтів у власному розпорядженні є ювелірні вироби, що втратили свою первозданну красу і функціональність. Такі предмети прийнято вважати ломом, тому їх оцінна вартість набагато нижча, ніж у повноцінних коштовностей, і диктується пробою та вагою. При цьому походження і вага дорогоцінних каменів не враховується.

Робота компанії ПТ «ЛОМБАРД «ЗОЛОТА СКРИНЯ» заснована на розумінні потреб споживачів. Наша команда фахівців прагне допомогти кожному клієнту позбутися від раптових фінансових труднощів за декілька хвилин завдяки доступним тарифам, а також:

 • максимально високій оцінці майна споживачів;

 • забезпеченню надійного зберігання дорогоцінних виробів;

 • якісному і оперативному сервісу обслуговування;

 • лояльному ставленню до кожного клієнта.

За довгі роки своєї успішної трудової діяльності наша компанія встигла завоювати довіру величезної кількості споживачів. Ми можемо по праву вважатися лідером за кількістю оформлюваних кредитів. За грам золота ціни у нас високі. Прийом у ломбарді золота передбачає безкоштовну оцінку прямо в його відділенні та інформацію про розмір суми. Для тих, у кого немає часу на поїздки, є можливість замовити онлайн-оцінку, про завершення якої вас сповістить по телефону наш менеджер и розповість, як здати золото в ломбард за вигідною ціною.

Не знаєте, як вирішити раптові фінансові питання? Друзі та банки відмовляють? Звертайтеся в ПТ «ЛОМБАРД «ЗОЛОТА СКРИНЯ» і дізнайтеся, скільки коштує 1 грам золота. Ми із задоволенням допоможемо змінити чорну смугу в житті на білу всього за декілька хвилин! Вас порадує вигідна ціна за грам золота в ломбарді, швидкість оформлення угоди та оптимальна відсоткова ставка.

Відгуки

Дивіться також