Шановні клієнти!

Якщо Ви вперше звернулись у ПТ "Ломбард "Золота Скриня" з метою оформити заставу пропорнуємо скористатись акційною пропозицією. З 11.03 до 30.04.2024р. при оформленні застави сплачуйте 0,01% за перші 14 днів користування. 

Детальні умови акції:

Акція «14 днів під 0,01%» проводиться у наступних відокремлених підрозділахПТ «Ломбард «Золота Скриня»:

Період проведення Акції «14 днів під 0,01%» з 11.03 до 30.04.2024 року.

Акція «14 днів під 0,01%» діє під заставу дорогоцінних металів та техніки для Нових Клієнтів Ломбарду, у яких на момент проведення акції відсутня кредитна історія у ПТ «Ломбард «Золота Скриня».

Акція не діє для клієнтів, які укладають Договір терміном на 1 день.

Акція не діє для клієнтів, у яких сума кредиту при заставі золота перевищує 10 тис. грн.

Акція не діє для клієнтів, у яких сума кредиту при заставі техніки перевищує 5 тис. грн.

По Договорам, укладеним Новими Клієнтами у період дії акції «14 днів під 0,01%» нарахування та сплата процентів за користування кредитом здійснюється залежно від суми фінансового кредиту за кожний календарний день користування ним із розрахунку:

• за перші 14 днів користування фінансовим кредитом Позичальник сплачує проценти за користування кредитом у розрахунку 0,01 грн в день.
• з 15 дня і до кінця дії Договору (або погашення процентів за користування кредитом) Позичальник сплачує проценти в залежності від строку укладання Договору та суми фінансового кредиту у розмірі, затвердженому наказом Голови Товариства.
• При пролонгації Договору, укладеного в період акції «7 днів під 0,01%», нарахування та сплата процентів за користування фінансовим кредитом проводиться без врахування акції «7 днів під 0,01%» та Клієнту встановлюється процентна ставка згідно наказу «Про умови кредитування», діючого на дату укладання Додатку до Договору.

• При поверненні фінансового кредиту сума до повернення (кредит та (або) проценти за користування, зазначена у Специфікації, підлягає перерахунку, з урахуванням фактичного строку користування фінансовим кредитом у календарних днях, при цьому мінімальним розрахунковим строком є 1 календарний день.

• При укладенні Договору в період дії акції «14 днів під 0,01%», Клієнт ознайомлюється з Внутрішніми правилами надання фінансових послуг, зокрема щодо надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту та Положенням про проведення акції «14 днів під 0,01%».