Знайти відділення

Детальніше про ломбард техніки

Шукаєте бюджетний варіант для купівлі техніки, але пошуки пройшли даремно? Буде вірним рішенням звернутися в ломбард техніки - ПТ «ЛОМБАРД «ЗОЛОТА СКРИНЯ»!

Ломбард побутової техніки в Києві пропонує великий вибір техніки у гарному стані за невисокою ціною, що дуже актуально у екстрених випадках. З усім товаром можна ознайомитися більш детально у нас на сайті і звернутись до менеджерів за вказаними номерами телефонів чи адресам відділень для отримання більш детальної інформації або замовлення товару.

Ломбард техніки дозволяє знайти необхідний товар за прийнятною ціною, або залишити заявку на модель, яку шукаєте.  Коли товар буде у наявності, наш менеджер зателефонує вам. Необхідно буде лише прийти в ломбард за вказаною адресою для його придбання.

Яку побутову техніку приймають в ПТ «ЛОМБАРД «ЗОЛОТА СКРИНЯ» і чому вигідно купити техніку в ломбарді?

Ломбард техніки в Києві приймає вироби наступних категорій:

 • телефони і портативну техніку (ноутбуки, планшети, фотоапарати, відеореєстратори, навігатори, електронні книги);

 • телевізори та монітори (портативні телевізори, LED і плазма, телевізори LCD);

 • ремонт і будівництво (дриль, перфоратор, зварювальний апарат, бензопила, компресор, болгарка);

 • дрібні побутові пристрої (пилососи, м'ясорубки, мікрохвильові печі, кухонні комбайни, кавомолки, праски, соковижималки);

 • відпочинок і туризм (сумки-холодильники, велосипеди, контейнери-холодильники, вудилища і котушки).

Щоб купити в ломбарді техніку варто звернутися до відділення ломбарду, адресу якого можна дізнатися на сайті в розділі Магазин техніки. Для продажу техніки в ломбард достатньо пред'явити оцінювачам предмет, та отримати грошову виплату.

Наша компанія допоможе кожному клієнту купити техніку в ломбарді або отримати гроші за побутову техніку на найвигідніших умовах.

Для того щоб оформити покупку техніки, необхідно:

 1. ознайомитись з товаром на сайті у розділі Магазин техніки та зробити свій вибір;

 2. дізнатися про наявність товару у спеціалістів відділення за вказаними номерами телефонів на сайті.

 3. прийти до відділення за товаром.

Ломбард здійснює продаж техніки за доступною ціною. Це відмінний спосіб отримати бажану річ без націнки магазину. Багато хто бажає купити техніку в ломбарді з цієї причини. До того ж ви завжди можете бути впевнені в хорошій якості речі. Будь-яка техніка ретельно перевіряється при прийомі.

Переваги оформлення кредиту в ПТ «ЛОМБАРД «ЗОЛОТА СКРИНЯ»

Ломбарди техніки в Києві «ЗОЛОТА СКРИНЯ» - це вірний і швидкий спосіб безперешкодно отримати кредит, без довідок про свій дохід і платоспроможність:

 • ломбард електроніки в Києві пропонує замовити попередню оцінку товару на сайті, про результати якої по телефону повідомить менеджер;

 • ми гарантуємо максимально високу оцінку представленого пристрою - до 70% від ринкової вартості;

 • термін кредитування (від 1 до 35 днів), можна скористатися опцією пролонгації кредиту;

 • оптимальна добова ставка по кредиту (до 0,75%);

 • швидка оцінка пристроїв і отримання кредитної суми.

Перед тим як здати предмет в ломбард, переконайтеся, що пристрій ретельно вимито, відсутні неполадки, сліди іржі. Акумулятори електричних інструментів бажано підзарядити, щоб наш співробітник міг звірити заявлені характеристики з реальними параметрами експлуатації.

Техніка з ломбарду: переваги покупки в ПО «ЛОМБАРД« ЗОЛОТА СКРИНЯ»

Сьогодні ломбард продажу техніки є неймовірно затребуваним серед населення. Тут реально знайти прекрасну альтернативу новій техніці, але вже за більш оптимальну вартість. У нашому ломбарді можна купити техніку за вигідною ціною за лічені хвилини.

Асортимент техніки, що продається, ділиться на сучасні девайси, пристрої першої необхідності або трохи застарілі моделі в гарному стані. Навчені співробітники ретельно перевіряють пристрої, виконуючи справедливу оцінку прийнятого майна. А в разі, коли якогось вироба не вистачає для комфорту, техніка з ломбарду допоможе недорого вирішити питання.

Ми завжди готові допомогти з вирішенням фінансових негараздів тим, у кого є техніка, або тим кому вона потрібна. Адже таких вигідних умов, як у нас, немає більше ніде - інші ломбарди Києва пропонують продаж техніки за завищеним та недосяжним цінам для клієнтів.

ПТ «ЛОМБАРД «ЗОЛОТА СКРИНЯ» – це кращий ломбард електроніки, в якому можна не тільки оформити кредит під заставу техніки, але і придбати необхідний товар. Наша компанія гарантує отримання потрібної суми кредиту, забезпечує надійність зберігання техніки протягом всього терміну дії договору і швидкий викуп!