Способи оплати


Готівковий

Оплатити проценти можливо готівкою у відділенні Ломбарду в якому був укладений договір або у іншому відділенні нашого Ломбарду за попереднім замовленням. Викуп предмету застави із повною оплатою заборгованості можливий у відділенні, в якому був укладений договір.


Безготівковий


Особистий кабинет

Онлайн оплата заборгованості, перегляд активних договорів можлива в особистому кабінеті.

На сайті zslombard.com.ua вибрати «Особистий кабінет», обрати «За номером телефону» та ввести зареєстрований номер телефону та пароль. Обрати необхідні для оплати договори за допомогою пункту «Фіксація договору на оплату». Обрати спосіб оплати – «Оплатити» та заповнити дані згідно вказівок обраного оператора платіжної системи - «Підтвердити».

Терминали самообслуговування Приватбанку

Вставити карту → пройти авторизацію → вибрати розділ «Комунальні платежі» → створити новий платіж → «Знайти підприємствопо назві або реквізитам»→ ввести код ЄДРПОУ підприємства 36037187 → із списку вибрати «Оплата кредитів- ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЛОМБАРД «ЗОЛОТА СКРИНЯ», ТОВ КРЕДИТНЕ ТОВАРИСТВО№1 І КОМПАНІЯ» → ввести логін, який зазначено в особистому кабінеті на сайті zslombard.com.ua у полі «Логін для сплати у Приват24» → вибрати договір, провести оплату (по кожному договору окремо)

Мобільний додаток Приват24

Зайти в «Приват24» → пройти авторизацію → натиснути на + (плюс) для вибору послуги → «Мої платежі» або «Платежі» → «Новий платіж» → «Знайти компанію» → ввести в рядок «Що потрібно оплатити?»
код ЄДРПОУ підприємства 36037187 → із списку вибрати «Оплата кредитів- ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЛОМБАРД «ЗОЛОТА СКРИНЯ», ТОВ КРЕДИТНЕ ТОВАРИСТВО№1 І КОМПАНІЯ» → ввести логін, який зазначено в особистому кабінеті на сайті zslombard.com.uа у полі «Логін для сплати у Приват24» → вибрати договір, провести оплату (по кожному договору окремо).

Приват24

Зайти в «Приват24» → пройти авторизацію → вибрати
«Мої платежі» → створити новий платіж → ввести код ЄДРПОУ підприємства 36037187 → із списку вибрати «Оплата кредитів- ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЛОМБАРД «ЗОЛОТА СКРИНЯ», ТОВ КРЕДИТНЕ ТОВАРИСТВО№1 І КОМПАНІЯ» → ввести логін, який зазначено в особистому кабінеті на сайті zslombard.com.ua у полі «Логін для сплати у Приват24» → вибрати договір, провести оплату (по кожному договору окремо).

УВАГА! В залежності від типу платіжної картки (кредитна картка або картка для виплат) безготівкова оплата заборгованості здійснюється з комісією банку згідно встановленим тарифам.