Спеціальна пропозиція на першу заставу у ПТ "Ломбард "Золота Скриня". 

У період з 01.09.2023р до 30.11.2023 р. на першу заставу діє кредитна ставка 0,45% при заставі золота або техніки.

Умови проведення:

1. Акційна пропозиція діє за адресами:

2. В акції приймають участь клієнти, у яких відсутня кредитна історія у ПТ" ЛОмбард "Золота Скриня".

3. Акція не діє для клієнтів, що укладають заставу на 1 день.

4. При пролонгації Договору, укладеного в період акції «0,45% під заставу золота або техніки», нарахування та сплата процентів за користування фінансовим кредитом проводиться без врахування акції «0,45% під заставу золота або техніки» та Клієнту встановлюється процентна ставка згідно наказу «Про умови кредитування», діючого на дату укладання Додатку до Договору.
5. При пролонгації Договору нарахування та сплата процентів за користування ним розраховується із врахуванням акції «0,45% під заставу золота або техніки».

6. При поверненні фінансового кредиту сума до повернення (кредит та (або) проценти за користування, зазначена у Специфікації, підлягає перерахунку, з урахуванням фактичного строку користування фінансовим кредитом у календарних днях, при цьому мінімальним розрахунковим строком є 1 календарний день.
7. При укладенні Договору в період дії акції «0,45% під заставу золота або техніки», Клієнт ознайомлюється з Внутрішніми правилами надання фінансових послуг, зокрема щодо надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту та Положенням про проведення акції «0,45% під заставу золота або техніки».