Кредит під заставу золота та ювелірних виробів в ломбарді «Золота Скриня»

Сума фінансового кредиту встановлюється в процесі оцінки предмету застави та визначення його оціночної вартості.

Для отримання кредиту необхідно мати документ, що засвідчує особу та ідентифікаційний код.

Перелік предметів, які приймаються у якості застави, дивіться нижче.

 

Фото - золото в ломбарді, ціна золота в ломбарді «Золота Скриня»
Ювелірні вироби з золота
Ювелірні вироби зі срібла
Ювелірні вироби із платини
Столове срібло
Оціночна вартість
Розмір оціночної вартості ювелірних виробів розраховується на підставі ціни за 1 г
дорогоцінного металу і залежить від:
Статусу клієнта

Персональна кредитна історія – кількість операцій, надійність, лояльність

Кредитної історії клієнта

Позитивна, негативна, рівень лояльності

Характеристик предмету застави

Вага, проба металу, стан

Терміну кредитування

Строк договору — від 1 до 30 днів

«Ми постійно дбаємо про всіх наших клієнтів!»

З метою надання нашим клієнтам фінансових кредитів на вигідних умовах в залежності від СТАТУСУ клієнта, персональної кредитної історії та уподобань клієнта використовується індивідуальний підхід оцінки предметів застави. Для постійних клієнтів в залежності від надійності та своєчасності виконання своїх зобов’язань формується персональна кредитна історія.

Рівень кредитної історії

Для визначення рівня бездоганності персональної кредитної історії враховуються:

 Період користування послугами ломбарду;
 Кількість та характер проведених операцій;
 Наявність інкасацій невикуплених предметів застави;
 Наявність заборгованості по діючих договорам;
 Сума сплачених відсотків за користування кредитом;
 Кількість накопичених бонусів.

 

Визначення статусу клієнта:
«Базовий»

Незадовільна кредитна історія постійного клієнта, низька ймовірність викупу, вироби з золота (у тому числі брухт), срібла та платини

«Новий»

Новим клієнтам (вперше отримують кредит), добра кредитна історія постійного клієнта, висока ймовірність викупу, вироби з золота, крім стоматологічного золота та брухту

«Постійний»

Висока ймовірність викупу, відмінна кредитна історія постійного клієнта, ювелірні вироби з золота 500, 583, 585, 750 проб (крім брухту)

«VIP»

Надзвичайно висока ймовірність викупу, бездоганна кредитна історія постійного клієнта, ювелірні вироби з золота 583, 585, 750 проб при наявності державного пробірного клейма

Оцінити вартість виробу

Самостійно оцінити приблизну вартість ювелірного виробу з урахуванням характеристик предмету застави, СТАТУСУ клієнта, визначити розмір суми фінансового кредиту та суму відсотків за користування кредитом в залежності від вашого місцезнаходження можна скориставшись «кредитним калькулятором».

Перейти до калькулятору

 

Детальніше про кредит під заставу золота

Коли терміново потрібні гроші, а банки і друзі відмовляють, саме час згадати про золото. ПТ «ЛОМБАРД «ЗОЛОТА СКРИНЯ» готовий надати вигідний кредит під заставу золота і виробів з нього. Компанія працює на ринку вже 9 років, надаючи своїм клієнтам моментальні кредити у всіх великих містах країни.

Золото не просто так є найкращим способом збереження коштів. Адже воно весь час дорожчає і завжди буде цінуватися більше паперових купюр. Недарма багатство країни визначається її золотовалютним запасом. Коли терміново потрібні кошти, можна звернутися до фахівців і продати золоті вироби за вигідною вартістю з можливістю швидкого викупу.

Як отримати кредит під заставу золота в ломбарді?

Отримати фінансування в ломбарді досить просто – необхідно принести річ для застави, свій паспорт та ідентифікаційний код. Вартість грама золота залежить від проби виробу. Ломбард надає кредити під заставу виробів з пробами 375, 500, 583, 585, 750, 900, 958. Під заставу приймаються:

 • золотий лом;

 • ювелірні вироби;

 • банківські злитки;

 • золоті столові прибори;

 • зубні коронки.

Чим вище проба і вага виробу – тим дорожче він буде коштувати. Ломом вважаються вироби, які втратили функціональність і естетичну привабливість, зламалися або надаються в неповному комплекті, наприклад, тільки одна сережка з двох. Такі вироби оцінюються дешевше.

Залишивши золото під заставу в ломбарді, можна оперативно поправити своє фінансове становище. Адже угода укладається в день звернення, якщо клієнт задоволений запропонованою сумою. Кошти власник золота отримує готівкою відразу ж.

Компанія працює виключно в рамках законодавства, надаючи прозорі кредити під заставу золотих виробів без прихованих комісій та платежів.

Як оцінюється золото під заставу в ПТ «ЛОМБАРД «ЗОЛОТА СКРИНЯ»?

Всі вироби оцінюються досвідченими фахівцями за допомогою сучасного обладнання. При наданні золота зі вставками у вигляді каменів або іншого металу оцінювання проводитиметься розрахунковим методом. Розраховується і оплачується тільки чиста вага золота.

Це відбувається наступним чином:

 • зважування виробу на вагах;

 • визначення розміру вставки за допомогою спеціального приладу;

 • вирахування ваги вставки з загальної ваги виробу.

Не варто хвилюватись, що під час оцінки річ пошкодять – фахівці не дістають камені з прикрас та інших виробів.

Чому краще отримувати гроші під заставу золота в ПТ «ЛОМБАРД «ЗОЛОТА СКРИНЯ»?

Вирішити фінансові проблеми швидко та вигідно можна тільки через ломбард. Всього пара хвилин в ПТ «ЛОМБАРД «ЗОЛОТА СКРИНЯ» і у вас на руках буде хороша сума, яка допоможе оплатити всі необхідні рахунки. Ми видаємо кредит в ломбарді на будь-які потреби.

Компанія пропонує не тільки вигідні тарифи, але й:

 • вигідні ціни на золоті вироби та лом;

 • надійне зберігання речей;

 • чудовий сервіс;

 • можливість замовити онлайн-оцінку на сайті.

ПТ «ЛОМБАРД «ЗОЛОТА СКРИНЯ» за 9 років роботи завоював довіру багатьох людей і є лідером за кількістю оформлених кредитів. Отримати тут гроші під заставу золотих виробів можна під низький відсоток і з можливістю в будь-який момент завершити угоду і викупити річ або продовжити термін дії договору. Наші умови вас приємно здивують!

 

Відгуки

Дивіться також