Фото - Скупка планшетів в Києві

Позика під заставу планшета - швидке вирішення фінансових труднощів без оформлення банківського кредиту або боргу у знайомих, чи родичів. Ломбард «Золота Скриня» приймає планшет під заставу. Ви можете отримати максимальну суму від вартості гаджета на ринку!

Скупка планшетів у Києві та інших регіонах країни

Мешканці Києва можуть здати планшет в ломбард, відвідавши наше відділення. Щоб закласти планшет в ломбард принесіть гаджет у належному стані, без пошкоджень.

Гаджети з зарядними пристроями, а також у фірмовій коробці з гарантійним талоном оцінюються вище. Гаджет приймається під заставу тільки при наявності документа, що підтверджує вашу особу (паспорт).

Перед тим як закласти планшет у ломбард, підготуйте його, видаливши свої особисті дані (акаунти в соціальних мережах, листування в месенджерах, контакти абонентів). Протріть екран від відбитків пальців, видаліть пил і забруднення з корпусу. Добре зарядіть акумулятор. Максимальний заряд батареї особливо важливий, якщо ви якийсь час взагалі не користувалися гаджетом. Надавши планшету товарний вигляд, ви зможете вигідніше здати його.

Оцінка планшета в ломбарді

На розмір кредитування впливає:

Моделі таких марок як Apple, Bravis, Samsung, ASUS, Lenovo, HTC, HP, Xiaomi, Huawei, LG, Motorola оцінюються до 70% від ринкової вартості. Пріоритетом користуються моделі, що були в експлуатації не більш ніж півтора року, оскільки ринок цифрових технологій регулярно поповнюється новинками, тому вже випущені моделі швидше втрачають цінність і актуальність.

Якщо гаджет в належному стані, він може бути оцінений в 70% від своєї ринкової вартості.

За скільки можна здати планшет в ломбард?

Отримати цю інформацію ви можете, як прийшовши у відділення ломбарду "Золота Скриня" у своєму місті, так і на сайті компанії, скориставшись послугою оцінки онлайн. Надішліть заявку про оцінку гаджета і наші експерти зв'яжуться з вами для надання точної інформації.

Визначення вартості у відділенні проводиться у вашій присутності та займає усього кілька хвилин. У ломбарді ви швидко дізнаєтеся оціночну вартість планшету.

Гроші під заставу планшету

Три кроки до отримання коштів:

  1. Оцінка предмета застави (вашого планшету).
  2. Укладання договору кредитування, за умови, що озвучена сума вас влаштовує.
  3. Отримання готівки.

Фото - Здати планшет в ломбард

Термін кредитування становить від 1 до 35 днів. Він вказується у договорі. Термін можна продовжити при необхідності.

Для продовження договору необхідно сплатити відсотки за користування кредитними коштами. Якщо ви не маєте наміру продовжувати договір, можете викупити свій планшет та поверніть його у свою власність.

У разі несплати відсотків за користування кредитом чи відмови викуповувати гаджет, він переходить у власність ломбарду.

Процентна ставка по кредитуванню становить 0,6% в день.

Де продати планшет в ломбард?

Відділення ломбарду "Золота Скриня" діють в 14 містах України. Їх адреси вказані на нашому сайті.

Виберіть найближче відділення, де проводиться скупка планшетів, і принесіть свій гаджет для оцінки та видачі позики.

Здача техніки в ломбард не означає, що ви назавжди втрачаєте її. Ви зможете викупити її після закінчення терміну договору і користуватися далі.

Якщо у вас залишилися питання з отримання коштів під заставу техніки, скористайтеся нашою безкоштовною консультацією на сайті або зателефонуйте нам.