Як здати телевізор або комп'ютер в ломбард?

Фото - Здати телевізор або комп’ютер в ломбард

Рано чи пізно техніка виходить з моди і виникає питання: куди здати старий телевізор або комп'ютер. Для цього рекомендуємо звертатися в ломбард Золота Скриня! Ми адекватно оцінемо та приймемо ваше майно на взаємовигідних умовах!

Куди здати старий телевізор або комп'ютер?

Побутова техніка, що була у використанні, часто просто захаращує місце в інтер'єрі, але користі вже не приносить. Щоб старий телевізор (або комп'ютер) не припадав пилом, його краще продати. Продажем можна займатися самостійно, але на це піде багато часу і сил. Вам доведеться торгуватися з покупцями, доводити свою точку зору, а також ви можете натрапити на шахраїв, які заволодіють майном і не розрахуються. Щоб уникнути перерахованих неприємностей, краще здати старий телевізор або комп'ютер в ломбард.

Переваги співпраці з ломбардом Золота Скриня

Отже, куди можна здати старий телевізор та інші електроприлади, ми вже з'ясували. А чи варто зв'язуватися з ломбардами? Однозначно варто, адже у такого співробітництва є маса переваг:

  1. Гроші за техніку ви отримуєте моментально.
  2. Майно оцінюється чесно і гідно, не нижче, ніж на ринку б / у товарів.
  3. Ви захищені від ризиків і неприємних ситуацій, бо угода підтверджується документально.

Якщо терміново потрібні були гроші і стоїть питання: куди здати комп'ютер, рекомендується звертатися відразу ж в ломбард Золота Скриня. Швидше, ніж у нас, ви техніку не продасте.

Які електроприлади приймають ломбарди і куди здати телевізор?

Мережа ломбардів Золота Скриня приймає телевізори і комп'ютери вітчизняного і іноземного виробництва марок:

В наші ломбарди можна здати сучасні рідкокристалічні телевізори з різною діагоналлю екрану. Крім того, можна здати комп'ютер в ломбард:

Існують категорії виробів, які не приймаються в ломбарди. Наприклад, комплектуючі до комп'ютерів, які не можна перевірити на працездатність на місці. До таких комплектуючих відносяться мишки, тачпади та інші аксесуари. Клієнту можуть відмовити в прийомі китайських планшетів без зарядки, якщо у них немає роз'єму живлення формату microUSB. Категорично не приймаються будь-які пристрої без зарядки.

Як здати телевізор в ломбард?

Здати телевізор в ломбард можна тільки в тому випадку, якщо він чистий, цілий і справний. У комплекті з телевізором повинен бути блок живлення або шнур для підключення до електромережі. При собі потрібно мати документ, що ідентифікує особу: паспорт, код або водійське посвідчення.

При здачі техніки, яка була у використанні, співробітники ломбарду перевіряють її на працездатність, оглядають і оцінюють. Даний процес займає до 15 хвилин. Після перевірки визначається вартість виробу. Якщо клієнта вона влаштовує, оформляється угода і видаються гроші.

Фото - Оцінка телевізорів або комп’ютерів онлайн в ломбарді «Золота Скриня» за найкращою ціною!

Як здати комп'ютер в ломбард?

Основні умови для здачі комп'ютерної техніки такі ж, як і для здачі телевізорів. Виріб повинен мати товарний вигляд - бути чистим і справним. Важливо, щоб не було значних механічних пошкоджень, бо не функціонуюча і розбита техніка не приймається експертом ломбарду.

Стаціонарні комп'ютери здаються зі шнурами для підключення до монітора і електромережі. Ноутбуки та планшети приймаються тільки з блоками живлення. Процес перевірки і оцінки майна стандартний: співробітник ломбарду включає техніку, оглядає її візуальний і технічний стан і потім оголошує оціночну вартість.

Скільки можна отримати коштів за електроприлади в ломбарді?

Підсумкова ціна обладнання залежить від:

Підвищує оціночну вартість наявність оригінального пакування і комплектуючих, які йшли з товаром від виробника.

Тепер ви знаєте, куди можна здати старі телевізори або непотрібні комп'ютери, щоб отримати за нього гідні гроші. В ломбард Золота Скриня можна не тільки здати, але і закласти майно, взявши кредит. При цьому після виплати кредиту ви забираєте свою техніку.

Заставне майно надійно зберігається в спеціальному місці, що знаходиться під постійним відеоспостереженням. Оформлення кредитів в ломбарді здійснюється без поручителів і довідки про доходи. Єдине, що потрібно для оформлення позики - це документ, що підтверджує особу. Звертайтеся в ломбард Золота Скриня! Ми допоможемо знайти вихід з будь-якої ситуації!