Фото - Здати ноутбук в ломбард «Золота Скриня»

Здати в ломбард свій ноутбук - рішення, яке допомагає подолати тимчасові фінансові труднощі. Вам не доведеться брати кредит в банку або позичати гроші у родичів і знайомих, якщо ви здасте свій ноутбук в ломбард.

Якщо ви придбали нову модель з більш потужним процесором, відеокартою та пам'яттю, отримайте гроші під заставу ноутбука, здавши свою стару техніку!

У ломбарді «Золота Скриня» можна за вигідною ціною здати в ломбард ноутбук Lenovo, Dell, Asus, Acer, HP, Apple, Razer, MSI, Samsung, Fujitsu, Microsoft, LG, Prestigio, Panasonic, Toshiba, Sony отримавши до 70% від ринкової вартості.

Як здати ноутбук в ломбард?

Щоб дізнатися, скільки дадуть в ломбарді за ноутбук, принесіть його для експертної оцінки.

Також щоб здати ноутбук в ломбард потрібно:

Експерти назвуть суму, за скільки можна здати ноутбук в ломбард, та ви приймете рішення про здачу техніки, якщо названа цифра вас влаштовує.

Щоб здати вигідно ноутбук в ломбард, підготуйте його. Протріть екран, видаліть пил і забруднення з клавіатури та корпусу техніки. Очистіть його від своїх особистих даних (фотографій, акаунтів в соціальних мережах, листувань в месенджерах і будь-якої іншої інформації). Не зайвим буде перевстановлення операційної системи.

Додатковий плюс – наявність повної комплектації (гарантійного талона, коробки, акумулятора і шнура живлення).

Як продати ноутбук в ломбард?

Щоб продати ноутбук, принесіть його для визначення оціночної вартості. Не забудьте документ, що підтверджує вашу особу.

На основі озвученої експертами вартості предмета застави та вашої згоди на продаж складається договір. Ви отримуєте грошові кошти.

За скільки можна закласти ноутбук в ломбард?

Відповідь на це питання можна отримати двома способами:

  1. Принести свою техніку для оцінки нашими експертами;
  2. Подати запит на оцінку техніки на сайті, вказавши модель, стан, технічні характеристики (процесор, відеокарта, оперативна пам'ять).

Більш точну вартість ви дізнаєтеся при особистому відвідуванні одного з наших відділень у своєму місті.

Оцінка ноутбука в ломбарді

Принесіть свою техніку у відділення ломбарду "Золота Скриня" у своєму місті, щоб дізнатися, скільки грошей вам дадуть за ноутбук в ломбарді. Досвідчені експерти оцінять його технічний стан, характеристики та працездатність. Процедура проводиться у вашій присутності. Вона займає кілька хвилин.

Скільки коштує здати ноутбук в ломбард залежить від:

Заощадить ваш час онлайн оцінка ноутбука. Надішліть нашим експертам заявку з описом своєї техніки, щоб оцінити ноутбук онлайн. Попередня оцінка ноутбука онлайн позбавить вас від необхідності приїжджати в наше відділення щоб дізнатись вартість і прийняти рішення про здачу техніки під заставу, не залишаючи робоче місце або свій будинок.

Також з допомогою цієї послуги ви зможете віддалено дізнатися, чи можна взагалі здати ваш ноутбук в ломбард.

Як отримати кредит під заставу ноутбука?

Фото - Як отримати кредит під заставу ноутбука?

Для отримання кредиту техніку повинен оцінити експерт. Почувши оголошену суму, ви вирішуєте, здати ноутбук в заставу або відмовитися від цього рішення.

Вирішивши здати свій ноутбук у ломбард, ви підписуєте договір кредитування, в якому вказана процентна ставка, а також термін його дії та умови викупу, якщо ви хочете забрати техніку.

Застава діє на термін до 35 днів.

За бажанням ви можете продовжити її термін, сплативши розмір процентної ставки за користування кредитними коштами.

Відсоткова ставка від 0,6% в день.

Де можна закласти ноутбук?

Представництва ломбарду «Золота Скриня» діють у чотирнадцяти великих містах України.

Адреси відділень є на сайті компанії. Звернувшись до найближчого представництва, ви завжди зможете швидко вирішити свої фінансові питання, здавши техніку під заставу.

Якщо у вас залишилися питання, зверніться в наш ломбард в Києві чи іншому місті, або залиште заявку на безкоштовну консультацію на нашому сайті.