Як здати пилосос в ломбард?

Фото - Как и где можно сдать пылесос в ломбард

У кожного з нас знайдеться стара техніка, яка припадає пилом у комор та займає простір. Розумніше здати її у ломбард та отримати від цієї угоди матеріальну вигоду. Зі статті ви легко дізнаєтеся, як здати пилосос в ломбард: новий або бувший у користуванні.

Якщо ви вже надумали продати непотрібні побутові прилади, тоді звертайтеся до ломбарду Золота Скриня. Тут найвигідніші ціни та приємне, чесне обслуговування.

Коли варто здати пилосос в ломбард?

Якщо пилосос справний та гідно виглядає, ви можете виставити його на продаж самостійно. Але готуйтеся до того, що доведеться витратити багато часу та моральних зусиль на спілкування з покупцями. З вами будуть намагатися торгуватися, а також можуть «обдурити», бо зараз існує безліч схем шахрайства на довірливих продавцях.

Уникнути перерахованих неприємностей можна, здавши техніку у ломбард. Наприклад, можна звернутися до ломбарду Золота Скриня, філії якого розташовані по всій Україні у великих і дрібних містах. Ми приймаємо пилососи наступних марок:

Переваги співпраці з ломбардом Золота Скриня очевидні:

Як здати пилосос в ломбард: умови і вимоги

Фото - Оценка пылесоса в ломбарде «Золота Скриня» по лучшей цене!

Пилосос візьмуть в ломбард тільки у тому випадку, якщо він відповідає двом основним вимогам, а саме:

  1. Техніка повністю справна, ціла і чиста.
  2. Пилосос має повну комплектацію (шланг, насадки, коробку).

Акумуляторні пилососи приймаються з повністю зарядженою батареєю. Прилад не повинен мати сторонніх запахів (пилу, бруду, жиру). Відсутність комплектуючих і оригінальної коробки значно здешевлює прилад.

Людина, яка здає побутову техніку, повинна мати при собі документ, що засвідчує особу. Таким документом може бути паспорт, ідентифікаційний код або водійські права. Передача техніки в ломбард підтверджується документально, завдяки чому клієнти повністю захищені від ризиків.

Скільки можна отримати грошей за пилосос?

Сума, яку ви отримаєте за техніку б / у, безпосередньо залежить від її стану, початкової ціни та комплектації. Наявність фірмового пакування та чеку, що підтверджує придбання пилососа у офіційного постачальника, підвищують вартість техніки. Нові моделі пилососів коштують дорожче, як і багатофункціональні: миючі, з циклоном, фільтром і пароочищувачем.

У ломбардах Золота Скриня вам запропонують найвищу ціну за техніку б / у чи нову, що підтверджується численними відгуками. Оцінка виробу займе не більше 15 хвилин. Також у наших ломбардах можна взяти кредит під заставу побутової техніки під мінімальні відсотки. Звертайтеся до нас у будь-який зручний час!