Фото - Як здати телефон в ломбард

Здати телефон у ломбард - простий і швидкий спосіб отримати кошти без виплати величезних процентів за позику, а також довідок про доходи для отримання кредиту у банку.

Скупка телефонів – одна з послуг ломбарду «Золота Скриня», скориставшись якою ви отримаєте на руки суму готівки, еквівалентну вартості вашого смартфона згідно з висновком експертної оцінки.

Позика під заставу телефону позбавить вас від тимчасових грошових труднощів, вирішивши які ви зможете викупити свою техніку і користуватися нею далі.

Як здати телефон в ломбард?

Щоб визначити суму, яку ви отримаєте проводиться оцінка вартості телефону. Експерти на основі стану пристрою, його технічних характеристик, престижності марки смартфону визначають його вартість. Так моделі брендів Apple (iPhone), Samsung, Huawei, ASUS, Sony, Meizu, Nokia, LG, Xiaomi, HTC, OnePlus, Google, Fly, LeEco, Lenovo, Motorola, Caterpillar, Acer, BlackBerry, Bravis, Kyocera, Oppo, Panasonic, Philips, Prestigio, Sharp, Zte, Zopo, Microsoft, HP отримують оцінку до 70% від своєї вартості на ринку.

Скільки дадуть в ломбарді за телефон залежить від:

Як здати телефон в ломбард? Потрібно виконати дві головні умови:

  1. Надати справний, чистий смартфон без зовнішніх пошкоджень.Моделі з ушкодженнями оцінюються дешевше.
  2. Пред'явити документ, що засвідчує вашу особу.

Щоб здати телефон в заставу, відвідайте відділення «Золота Скриня» в своєму місті. Адреси ломбардів, де приймають телефони у вашому місті, є в переліку на нашому сайті. Виберіть своє місто і дізнайтеся, де можна здати телефон в ломбард, умови прийому, години роботи відділення.

Перед тим як закласти телефон в ломбард , переконайтеся, що ви пам'ятаєте пароль від облікових записів iCloud, Flyme, Mi Account, Huawei account, Blackberry Protect, щоб при оцінюванні техніки ви могли з них вийти.

Скільки грошей вам дадуть в ломбарді за телефон, ви дізнаєтеся буквально відразу ж у момент звернення. У вашій присутності буде проведена оцінка телефону і названа грошова сума.

Гроші під заставу телефону видаються за декілька хвилин. Вам не доведеться стояти у черзі, збирати довідки чи документи, щоб швидко вирішити свої фінансові питання.

Оцінка телефону онлайн

Послуга «оцінка телефону онлайн» дозволить вам дізнатися, у скільки буде оцінений ваш смартфон, лишаючись вдома або на своєму робочому місці.

Оцінка вартості телефону онлайн проводиться за електронною заявкою. Надішліть дані про свій гаджет в ній і отримаєте попередню інформацію про його заставної вартості, а також про те, чи можна здати телефон в ломбард.

Як продати телефон в ломбард?

Ломбард стільникових телефонів приймає сучасні сенсорні моделі смартфонів.

Ключову роль в тому, скільки ви отримаєте за телефон у ломбарді, грає його технічний стан, зовнішній вигляд і комплектація.

Кредит під заставу телефону в 3 кроки

  1. Оцінка представленого вами предмета застави.
  2. Якщо озвучена сума, за скільки можна здати телефон в ломбард, вас влаштовує, укладається договір кредитування під заставу техніки.
  3. По закінченню терміну договору ви продовжуєте його, внісши відсоток за користування кредитними коштами, або викуповувати свій смартфон, сплативши суму кредиту.

Фото - Оцінка телефону онлайн

Якщо у встановлений термін ви не погашаєте суму кредиту і не викуповуєте смартфон, ломбард згідно з договором, залишає його в якості своєї власності.

Термін кредитування становить до 35 днів з подальшим продовженням при необхідності за умови сплати відсотків по кредиту.

Процентна ставка по кредитуванню - від 0,6% в день.

Щоб продати телефон в ломбард в Києві відвідайте наше відділення в столиці. Процедура оцінки та отримання кредитування займе кілька хвилин.

Фахівці швидко дадуть відповідь на питання, за скільки можна продати телефон в ломбард і назвуть суму скупки.

Вам залишиться тільки прийняти остаточне рішення. Продати телефон в ломбард можна не тільки в столиці, але і в інших регіонах України, звернувшись до відділення "Золота Скриня" в своєму місті.

Ломбард – один із способів продажу свого гаджета, для тих, хто любить часто міняти моделі смартфонів. Тут ви отримаєте експертну оцінку свого Kyocera, Oppo, Panasonic, Philips, Zte, Zopo або смартфона іншої марки та зможете здати телефон в ломбард за вигідною ціною.

«Золота Скриня» - місце, де можна закласти телефон та отримати на руки максимальну суму від ринкової вартості об'єкта застави.

Залишилися питання про те, як закласти телефон в ломбард? Скористайтеся безкоштовною консультацією на сайті нашої компанії або зателефонуйте нам за контактними номерами.