Фото - Як здати велосипед в ломбард?

Як здати велосипед в ломбард?

Ви купували велосипед для дитини, але вона вже доросла та більше ним не користується? А може, терміново потрібні гроші і є непотрібний транспортний засіб, від якого хочеться позбутися? Ви можете продати велосипед, або ж здати його в ломбард. Чому другий варіант вважається більш зручним і як здати велосипед в ломбард Золота Скриня? Зараз дізнаєтеся!

Переваги здачі велосипеду в ломбард

Далеко не кожен з нас є природженим продавцем. Продавати своє майно, яке було у вжитку, складно, тому що покупці будуть торгуватися, намагаючись максимально заощадити. Якщо не хочете витрачати час та моральні сили на спілкування з покупцями, а також стикатися з шахраями, тоді краще просто здати велосипед в ломбард.

Переваги співпраці з ломбардом Золота Скриня полягають в наступному:

  1. Ви моментально отримуєте гроші за своє майно.
  2. Угода оформляється документально, що захищає від ризиків та підводних каменів.
  3. Ви отримуєте за велосипед суму, яку не завжди вдається вилучити при перепродажі.

Здаючи транспортні засоби в ломбард, не обов'язково прощатися з ними назавжди. При бажанні, можна закласти техніку та взяти кредит, виплатити його, а потім забрати своє майно. Ломбард відкриває безліч можливостей та значно спрощує процес продажу речей б / у.

Які велосипеди приймаються в ломбард і що для цього потрібно?

Ломбард Золота Скриня приймає нові та б / у велосипеди наступних марок:

Транспортний засіб має бути чистим і цілим (без будь-яких пошкоджень, що впливають на функціональність). Власник при собі повинен мати документ, що посвідчує особу: паспорт, ідентифікаційний код або права. Документи потрібні для оформлення договору та підтвердження чесності продавця.

Скільки можна отримати коштів за велосипед?

Фото - Оцінка велосипедів онлайн в ломбарді «Золота Скриня» за найкращою ціною!

Сума, яку ломбард пропонує за велосипед, залежить від стану та технічних характеристик транспортного засобу. Також на неї впливає початкова вартість виробу, рік випуску та функціональність. Сучасні гірські та шосейні велосипеди, обладнані перемикачами швидкостей та іншими комплектуючими, коштують дорожче, ніж моделі без додаткових функцій. Ціна виробу підвищується при наявності атрибутів, що підтверджують факт його придбання: оригінальної коробки, пакування і чеку.

Ломбард Золота Скриня пропонує найвигідніші ціни на транспортні засоби б / у. Оцінка майна займає до 15 хвилин та проходить в комфортній обстановці нашого офісу. Ми видаємо кредити за мінімальною процентною ставкою.

Філії наших ломбардів розташовані у всіх великих містах України. Подивитися адреси й телефони ломбардів Золота Скриня можна у відповідному розділі сайту. Звертайтеся, якщо терміново потрібні гроші і є можливість здати велосипед в ломбард!