Що таке платина і скільки вона коштує в Києві?

Фото - Ціна платини за грам

Платина – це благородний метал, що має сірувато-білий колір. У ній мінімум домішок, тому ціна платини за грам справедливо висока.

Назва металу перекладається з іспанської мови як «маленьке срібло». Судячи з цього, можна припустити, що вартість платини за часів її відкриття і початку застосування в різних галузях промисловості була порівняно нижча. Це пояснюється складністю обробки матеріалу.

Як платина та її ціна змінювалися в очах суспільства: екскурс в історію

У середині – наприкінці 16 століття цей матеріал уважався другосортним, його оцінювали приблизно вдвічі дешевше, ніж срібло. Сторіччям пізніше platina стала улюбленим металом шахраїв, які займалися підробкою білого золота. Саме тому іспанці наприкінці 17-го століття заборонили ввезення платини в країну.

Матеріал/пробаЦіна відЦіна до
Платинавід 500 гривень за грамдо 530 гривень за грам

До середини 18 століття мисливці на Уралі робили з майбутнього дорогоцінного металу кулі, тоді як французький монарх Людовик XVI вважав цей метал дійсно королівським і збирав колекцію виробів із нього. Справжню цінність платина набула, коли її навчилися обробляти та застосовувати в ювелірній справі.

Ціна платини сьогодні: чим продиктована?

Ключові фактори, що впливають на ціноутворення:

Однак вартість також залежить від економічної та політичної ситуації в країні, світі. Під час кризи та форс-мажорів платина менш популярна й ціна на неї знижується, точніше на вироби з неї.

Куди здати платину на вигідних умовах?

Фото - Ціна платини в ломбарді «Золота Скриня»

Компанія Золота Скриня пропонує дійсно вигідні умови своїм клієнтам. У нас на вас чекає:

Ніяких прихованих платежів і додаткових умов викупу виробів!

Від чого залежить ціна платини в ломбарді?

Компанія Золота Скриня лояльна до кожного клієнта. Саме тому ціна платини в ломбарді вас приємно здивує, як і умови підрахунку вартості ювелірних виробів. У процесі формування підсумкової суми ми також враховуємо:

  1. Статус і кредитну історію клієнта.

  2. Характеристики предмета застави. Важлива вага, стан виробу, а також актуальна ціна платини за 1 гр.

  3. Загальна тривалість кредитування. Договір укладається на термін від 1 до 30 діб.

Звертаючись до нас, ви будете точно знати, скільки коштує грам платини та за якими критеріями оцінювався виріб. Усе прозоро!

Ціна платини за грам в ломбарді Золота Скриня – краща пропозиція в Києві

Ціна платини – не константа, а змінна, що залежить від безлічі факторів. На вартість впливає як економічна ситуація в країні, так і політика конкретного ломбарду. Зараз у компанії Золота Скриня дорогоцінні метали приймаються наступним чином: платина – ціна за 1 грам складає від 500 гривень.

Ми піклуємося про постійних і майбутніх клієнтів, тому вивели сервіс на якісно новий рівень. Тепер на нашому сайті ви можете звернутися до консультанта, щоб дізнатися оціночну вартість предмета застави. Вам залишається вказати матеріал, вагу виробу, термін кредитування.

Платина популярна, її ціна в Україні змінюється досить часто, але у нас вона завжди залишається найкращою!

Відгуки