Фото - Скільки коштує срібло 875 проби

Срібло проби 875 сьогодні є еталоном, що функціонує в межах України та цілого списку інших держав.

Найбільшим попитом користуються вироби категорії «антикваріат».

У даній категорії і речі часів Радянського союзу.

Ціна за грам срібла 875 проби в ломбарді досить висока. Наш ломбард приймає вироби з такого срібла від 11 гривень за грам.

Це дозволяє клієнтам отримати гідну суму кредиту на будь-які потреби.

Кінцева вартість виробу зі срібла проби 875 в ломбарді залежить від стану конкретного предмета, а також рівня цін в державному масштабі.
875 проба срібла - склад сплаву

Проба 875 являє собою срібло з домішками. При цьому процентний вміст виглядає наступним чином:

Добавки представлені таким:

Важливо те, що кожен з додаткових матеріалів надає пробі срібла 875 ряд специфічних якостей. В тому числі:

Крім цього, додатковою перевагою виступає приваблива ціна за грам срібла проба якого 875. У складі виробу може бути використана як платина, котра є більш дорожчим металом, так і більш дешева - мідь.

Матеріал/пробаЦіна відЦіна до
Срібло 875 проби9 гривень за грамдо 14 гривень за грам

Мідні домішки використовуються особливо часто. Пов'язано це не тільки зі здешевленням кінцевого сплаву, а й зі специфікою якостей, які надає дана добавка сріблу. Так, включення в сплав міді істотно підвищує як міцність, так і еластичність. Саме це є запорукою успішної обробки сплаву і надає можливість створення різноманітних виробів.

Де застосовується срібло 875 проби?

Фото - Cрібло 875 проби за найкращою ціною за грам в Україні

Експерти зараховують вказаний сплав до числа низьких. Проба срібла 875, ціна на яку доступна для більшості ювелірів активно застосовується при створенні столових приладів.

Дещо гірше зарекомендував себе матеріал в частині виготовлення ювелірних виробів.

Але саме 875-а проба срібла, ціна якої нижча за аналоги отримала максимальне поширення. Сьогодні спостерігається затребуваність не тільки столових приладів з цього сплаву, а й попит на прикраси, що відрізняються невисокою вартістю і тому доступні для переважної більшості покупців.

Істотним достоїнством матеріалу 875-ї проби, в порівнянні з 800-ю є менша схильність до окислення. Це означає, що вироби довше залишаться світлими, не наражаючись на потемніння.

З матеріалу зазначеної проби найбільш популярно виготовлення засобів, призначених для сервірування. У числі останніх:

Додатковою перевагою посуду, виробленого зі срібла зазначеної проби, є простота догляду і тривале збереження в первозданному вигляді. Так, завдяки додаванню міді, матеріал стає придатним для частого догляду з миючими та миючими засобами.

Крім цього 875-а проба менш схильна до появи подряпин і виглядає набагато привабливіше, ніж сплави зі зниженим вмістом срібла.

Відмінність проб 875 і 925

Фото - Ціна за грам срібла 875 проби

Як при покупці виробів, так і при здачі їх в ломбард, клієнтів цікавить питання відмінностей двох найбільш поширених срібних проб. Основним критерієм є процентний вміст срібла і домішок. Срібло 875, ціна якого нижче, ніж у опонента включає в себе 87,5% чистого металу. У той же час 925 проба відрізняється підвищеним вмістом срібла (92,5%).

Дані співвідношення обумовлюють відмінність у властивостях кінцевого сплаву. Зокрема, більш доступними вважаються столові прибори та прикраси з матеріалу 875 проби. Крім вигоди від придбання вироби зі сплаву 875 порадують підвищеним рівнем міцності.

Оснащення та аксесуари, виготовлені зі срібла вищої проби будуть коштувати дорожче, але і виглядати більш благородно. Цьому сприяє сріблясто-білий відтінок металу, що надає виробам нотку пафосу.

У той же час, при виборі ювелірних прикрас більш затребувана проба срібла 925. Даний матеріал відрізняється високим рівнем пластичності і є більш м'яким. Це відкриває перед ювелірами можливості створення справжніх шедеврів і витворів мистецтва.

875 проба срібла, ціна за грам, якого значно нижче дозволяє створювати абсолютно доступні прикраси. Вони, звичайно, не будуть настільки привабливі і витончені, як вироби зі сплаву вищої проби, але порадують дешевизною і масивністю.

Таврування 875 проби

Залежно від періоду і країни виробництва конкретного виробу, клеймо на ньому може відрізнятися. Серед можливих варіантів:

Окремо варто виділити антикварні речі з пробою 84. Дані цифри є позначенням 84 золотників в однойменній системі, що існувала раніше. Зараз така проба аналогічна 875-ти в метричній системі.

Скільки коштує срібло 875 проби?

Проба 875 - це срібло, вартість якого постійно варіюється. Відповідь на питання про те, скільки коштує грам срібла 875 проби також залежить від точки продажу або конкретного ломбарду.

Крім цього, при передачі срібла з метою отримання кредиту, враховується кредитна історія конкретного людини. Також важливий його статус як клієнта ломбарду.

Срібло 875 проби ціна за грам в Україні

Нинішні розцінки металу на українському ринку постійно змінюються. Скачки спостерігаються в залежності від:

875 проба срібла, ціна за грам в Україні котрої настільки мінлива - вельми популярний об'єкт в ломбардах. Дізнатися конкретну ціну і суму кредиту за виріб можна за допомогою зручного онлайн-калькулятора.

При його використанні можна приблизно оцінити власну вигоду з урахуванням найбільш актуальних розцінок.

У програму калькулятора вже занесена ціна за грам 875 проби в Україні, що діє на сьогоднішній день.

Відгуки