Срібло вищої проби: специфіка і особливості

Фото - Скільки коштує грам срібла 925 проби

925 срібло в нинішніх умовах є еталонним для виробів вищого класу. Його з успіхом застосовують як в ювелірній справі, так і в інших областях.

Серйозну увагу сріблу приділяють і ломбарди, так як це - одночасно найбільш поширений і досить дорогий матеріал.

Слово «проба» і його значення

Терміном «проба» експерти називають кількісну частку в сплаві благородного матеріалу. У різні часи в усьому світі існували власні системи градації сплавів. Так, в період середньовіччя срібло класифікували за лотовою системою.

Часи царської Росії принесли нову - золотникову систему, а вже за нею в хід пішли класифікації метричного і кратного типу.

У нинішніх умовах найбільш поширеною називають метричну систему. Вона характеризується зручністю та простотою у використанні. У цій системі пробою того чи іншого матеріалу позначають кількість пайових частин благородного компонента в тисячі часток наявної речовини.

Матеріал/пробаЦіна відЦіна до
Срібло 925 проби10 гривень за грамдо 15 гривень за грам

Срібло 925, ціна за грам якого в даний момент досить висока, найчастіше асоціюється з поняттям «чистий» метал. Обумовлений даний фактор процентним співвідношенням компонентів в сплаві. Так, в нього включається:

1 грам срібла 925 проби, таким чином містить близько 925 мг чистого матеріалу, а включення спеціалізованих добавок практично не впливає на кінцевий вигляд і привабливість, і тільки підвищує властивості

925 проба срібла – переваги матеріалу

Цікаво те, що проба срібла 925 за специфічними особливостями, як і по відтінку практично не відрізняється від чистого металу. До ключових особливостей матеріалу, за які його цінують і вибирають власники зараховують:

Вартість срібла 925 проби повністю зав'язана на даних характеристиках. Варто брати до уваги і те, що ціна на срібло 925 найвища серед усіх різновидів зазначеного сплаву.

Специфіка пропозицій

Фото - Ціна срібла 925 проби за грам

Ціна срібла за 1 грам 925 проби в сучасних умовах цікавить багатьох. У їх числі як покупці, так і продавці, віртуози ювелірної справи і експерти в інших галузях. Однак подібне питання виникало і раніше у ремісників і торговців.

Абсолютно чистим сріблом іменується речовина, що містить не більше десятої частки відсотка домішок. Повністю чистий метал при сучасному рівні розвитку науки і техніки отримати не вдається.

Найбільш наближеним до чистого вважається різновид випробування 999. Його умовно і називають чистим. З іншого боку, срібло 925 проба, ціна за грам в Україні якого може істотно відрізнятися, є відмінним аналогом чистого металу, який отримав найбільш широке поширення.

За природою походження срібло - дуже м'який матеріал. Для додання міцності заготовкам і кінцевим товарам необхідний легуючий метал. Цим металом є мідь. Саме такий сплав найбільш затребуваний серед ювелірів та інших фахівців, які використовують срібло. І хоча сьогодні людство використовує срібло в сплавах з іншими добавками, саме мідь дозволяє отримати найбільш міцні ювелірні вироби, які чудово виглядають і довго служать власникам.

Перший - значить кращий на роки

Цікаво, що дана проба матеріалу стала найпершою, передбаченою ще в період часів Англії далекого Середньовіччя. Звідти проба почала поширюватися по європейській території, переходячи на схід - в Російську імперію і далі.

Навіть на сьогоднішній день ціна срібла 925 проби за грам найвища серед аналогів, а його властивості не вдалося поліпшити навіть після стількох років.

Чому стерлінгове?

Цікавлячись у фахівців, скільки коштує срібло 925 проби, часто можна зустріти іншу форму назви даного матеріалу - стерлінгове срібло. Пов'язують подібне найменування з сім'єю німців на прізвище Істерлінг, яка мешкала в районі півночі Німеччини. Дане сімейство завжди було чесним і порядним. Саме тому британський король ще 1215 року доручив членам сім'ї карбування срібних монет для всієї Англії.

Викарбувані гроші були настільки високої якості, а завдання володаря виконано настільки успішно, що прізвище Істерлінгів стало ім'ям прозивним, що позначає високоякісне срібло. З плином часу буква «і» відкололася від назви і 925 пробу стали називати звичним нам сьогодні сріблом з приставкою стерлінгове.

Проба срібла 925 в родованій ювелірці

Для того щоб ціна срібла 925 проби окупилася, а сам виріб прослужив гранично довго, фахівці при виробництві товарів наносять на їх поверхню найтонший шар родію. Подібний підхід дозволяє сповільнити і виключити процеси:

Завдяки цьому ціна на срібло 925 проби залишається стабільно високою.

Сам родій є матеріалом з платинової групи. Крім захисних властивостей даний матеріал сприяє створенню гарного і насиченого білого блиску. Родовані вироби відмінно захищені від корозійного впливу, а значить є більш довговічними.

Коли ломбард скуповує срібло, 925 проба якого укомплектована даними покриттям і ні, різниця відразу ж впадає в очі. Пов'язано це з тим, що навіть бувші у вживанні срібні вироби з покриттям з родію виглядають набагато яскравіше.

Вироби з родієм і без - які краще?

Сьогодні погляди на ювелірні пропозиції з родієвим покриттям і без кардинально різняться. Так, деякі люди вважають за краще метал без покриття. Аргументують даний вибір тим, що носити практично чисте срібло набагато приємніше і корисніше, ніж вироби, покриті шаром родію. Відзначають прихильники відсутності напилення і легке потемніння матеріалу. У ряді випадків трохи чорнене срібло виглядає привабливіше і говорить про деяку антикварність ювелірних прикрас.

У той же час цінителі яскравого, насиченого і блискучого срібла практично завжди віддають перевагу ювелірній прикрасі з родієвим покриттям. Такі вироби навіть після тривалої експлуатації виглядають так, як щойно придбані, і радують своїх власників приголомшливим блиском.

Срібло 925 проби - використання

Ціна срібла 925 проби вельми висока. Це обумовлює головну сферу його застосування - ювелірне ремесло. Однак, як самих ювелірів, так і їх клієнтів ціна срібла 925 влаштовує, тому вони вибирають даний матеріал в якості основи для безлічі прикрас.

Срібні вироби цієї проби відрізняються привабливим зовнішнім виглядом і міцністю. Крім цього вони не схильні до деформації при використанні. А ось чистий матеріал практично не використовується при виробництві ювелірних виробів. Пов'язано це не тільки з тим, що на грам срібла 925 ціна доступніше, але і з деякими специфічними особливостями речовини. Так, повністю чисте срібло - занадто м'який матеріал. Позначається даний фактор, як на особливостях виготовлення ювелірних прикрас, так і на подальшій експлуатації.

Ціна за грам срібла 925 проби, в свою чергу менше, ніж чистого металу. Серед її переваг:

Грам срібла 925 - відмінний вибір для невеликих виробів, дитячих або маленьких прикрас для дорослої аудиторії. Більш того, тягучість і пластичність матеріалу обумовлює можливість витягування з одного грама речовини дроту, довжиною до декількох сотень метрів. Завдяки цьому срібло 925, ціна за грам якого задовольняє покупців, перетворюється в колечко або сережки, браслети або прикраси з ажурною філігранню.

Крім цього стерлінгове срібло не втратило і свого початкового призначення - карбування монет. Єдиною відмінністю стає лише той факт, що гроші масового виробництва сьогодні не чекань з дорогоцінних матеріалів. На зміну прийшли більш дешеві сплави, паперова валюта і електронні фінанси. Однак срібло залишається головною складовою при виробництві інвестиційних та ювілейних монет, а також грошей колекційного призначення.

Справжність виробів

Фото - Вартість срібла 925 проби

925 проба срібла користується колосальним попитом, ціна за грам постійно зростає і, як Україна, так і інші держави прагнуть убезпечити продукцію від підробок.

Гарантом справжності сплаву і його відповідності вимогам метричної системи, виступає спеціалізоване клеймо. Воно наноситься на виріб і не дає власникам засумніватися в якості матеріалу, а також вироби в цілому.

На сьогоднішній день як покупці, так і ті, хто прагне продати срібло в ломбарді стикаються з різними способами маркування.

Пов'язаний даний фактор з тим, що 925 проба срібла, та її ціна за грам завжди задовольняла потреби ювелірів.

Саме тому як за часів колишнього Радянського союзу, так і в сучасних умовах Росії і України поширене і популярне виготовлення виробів з даного сплаву.

Незважаючи на той факт, що вимоги до проби ідентичні у всіх державах, кожна країна, використовує свою маркувальну специфіку. Так в рамках роботи ломбардів зустрічаються:

Важливо, що поряд з тією чи іншою картинкою обов'язково проставляють числове позначення проби. В даному випадку - число 925.

Цій умові рекомендується приділяти підвищену увагу. Тільки маркіроване срібло вважається справжнім. Наявність проби - ваша гарантія і можливість здати річ в ломбард за найвищою вартістю.

925 проба срібла - яка ціна?

Вартість грама срібла 925 залежить від цілого ряду різноманітних факторів. В тому числі:

На срібло 925 ціна непостійна. У всьому світі спостерігаються регулярні скачки вартості даного матеріалу, як в бік підвищення, так і в сторону падіння.

Скільки коштує грам срібла 925 проби в Україні?

Ціна за грам срібла 925 в гривнях повністю залежить від світових показників ринку дорогоцінних металів. Питання про те, скільки коштує грам срібла 925 проби в Україні не знаходить однозначної відповіді і варіюється з плином часу. Крім цього вплив роблять наступні фактори:

Продати срібло 925 найвигідніше найкраще в ломбарді з хорошою репутацією і відгуками. Ретельно підходьте до вивчення пропозицій для того, щоб зробити правильний вибір.

Скупка срібла 925 проби за вигідними тарифами

В умовах ломбарду можна реалізувати срібло за найкращими цінами. При відповіді на питання про те, скільки коштує 925 проба срібла, в облік фахівцями беруться наступні фактори:

Особливу цінність мають ажурні зразки з тонкою ювелірною роботою. До таких відноситься філігрань. Це - один з найдавніших видів мистецтва. Завдяки йому ціна на срібло 925 проби за грам у виробі суттєво підвищується.

Специфіка створення прикрас з філігранню криється в скручуванні кількох тонких дротів між собою. Робиться це особливим способом і вимагає від фахівця високого рівня майстерності, прискіпливості та досвіду. Кінцеві вироби виглядають чудово і високо цінуються на ринку в усі часи.

Продати срібло 925 проби в ломбарді

В сучасних умовах термінова потреба в грошах виникає досить часто. Саме тому оперативна і прибуткова реалізація стерлінгового срібла є досить поширеним запитом. Ціна срібла 925 проби в Україні дозволяє розраховувати на значну суму кредиту для вирішення будь-яких проблем і негараздів.

Крім цього вельми часто послуги ломбарду потрібні тим, хто просто хоче позбутися від обридлої прикраси, старого гарнітура або столових приборів. У будь-якому випадку, для успішного результату заходу головне - правильно визначитися з конкретним ломбардом.

Найбільш вигідна ціна 1 грама срібла 925 проби

Компанія ПТ «Ломбард «Золота Скриня» пропонує своїм клієнтам унікальні умови співпраці. При прийомі ювелірних виробів і інших речей ми враховуємо яка актуальна на 1 г срібла 925 проби ціна (сьогодні це від 10 гривень за грам) і гарантовано йдемо на зустріч постійним клієнтам.

Завдяки відповідальному підходу і грамотній політиці ломбарду, ви завжди можете бути впевнені, що продали виріб найбільш вигідно. Адже у нас на срібло 925 проби ціна за грам найбільш висока. Крім цього серед переваг співпраці:

Грам срібла 925 - ціна в Києві

У компанії ПТ «Ломбард «Золота Скриня» на срібло 925 проби ціна за грам максимальна. При цьому цифри не залежать від конкретного міста. У столичних умовах здати срібло пропонується відразу в декількох точках компанії, відмінність складе лише процентна ставка.

Вибрати конкретну, потрібну вам адресу продажу можна на сторінках сайту, вивчивши асортимент пропозицій.

Скільки коштує грам срібла 925 проби в ломбарді «Золота Скриня»?

Практично всі шукачі доходу або кредиту задаються питанням про те, скільки коштує 1 грам срібла 925 проби в ломбарді. Даний параметр не є постійним.

Ціна срібла 925 проби в ломбарді постійно варіюється. Перевірити актуальну на сьогоднішній день на срібло 925 ціну за 1 грам і загальну суму кредиту за конкретними умовами можна на сторінках web-ресурсу, вибравши при цьому:

Комплекс цих факторів дозволить визначити всю необхідну інформацію для продажу і оцінити перспективу співпраці з організацією ПТ «Ломбард «Золота Скриня».

925 проба - з чим пов'язана ціна в ломбарді?

В ломбарді 925 проба срібла – поширений запит, ціна формується з урахуванням наступного:

При цьому останній фактор має великий вплив на кінцеву суму кредиту. Так, для новачків і клієнтів з хорошою кредитною історією сума буде вище. А для постійних продавців і клієнтів зі статусом VIP пропонується максимальна на пробу 925 ціна за грам.

Співпрацюйте з професіоналами своєї справи і насолоджуйтеся легкою і зручною здачею ювелірних прикрас, посуду або предметів інтер'єру. На срібло 925 проби ціна за грам найбільш вигідна в усій Україні, а оперативність, надійність і гарантії не дають засумніватися в правильності зробленого вибору.

Відгуки