Фото - Золото 375 проби

Коли немає коштів, а банки і знайомі відмовляють в позиці, краще рішення – продати золото 375 проби. ПТ «ЛОМБАРД «ЗОЛОТА СКРИНЯ» видає кошти під заставу будь-яких золотих виробів на вигідних умовах. Компанія працює вже 9 років і за цей час допомогла виправити фінансове становище тисячам клієнтів. Тут найкраща ціна на золото в Києві. Ломбард має безліч відділень у всіх великих містах країни – ви можете отримати необхідну суму в найближчому відділенні або замовити онлайн-оцінку виробу.

Золото завжди було в ціні, і вважається одним з кращих способів капіталовкладення. Навіть багатство країни вимірюється рівнем її золотого запасу. Багатьох цікавить, скільки коштує золото 375 проби. Такі вироби коштують відносно дорого – кількість жовтого металу в сплаві становить 37,5%, а інша маса – це срібло або мідь в різних пропорціях. ПТ «Ломбард «ЗОЛОТА СКРИНЯ» пропонує вигідну ціну за сплав цієї проби.

Історія появи ломбардів

Вперше гроші під заставу майна почали видавати в XV столітті у Франції, а займалися цією справою лихварі з регіону Ломбардія. Звідси і пішла назва установ. Уже в XVII столітті ломбарди були найкращим і легальним способом поліпшити своє матеріальне становище – муніципальні заклади видавали мікропозики малозабезпеченому населенню, попереджаючи крадіжки.

У IXX столітті люди здавали в ломбарди не тільки цінні речі – робочі залишали в них своє парадне взуття в понеділок, а в п'ятницю викуповували, отримавши платню за тиждень. В наші дні заклади активно купують будь-які цінні речі, включаючи золото. Ціна на золото 375 проби в Україні приємно здивує – вважається, що такі речі нічого не варті. Однак вони допоможуть швидко отримати кошти.

Сьогодні найбільш простим і швидким способом отримання грошей  є саме отримання позики в ломбарді. Для цього не потрібно багато документів або вільного часу.

Золото 375 проби: ціна виробів в ломбарді

Вартість золота досить нестабільна, тому ціни часто змінюються. На сьогоднішній день вона складає від 1028,85 гривні за грам. Однак оцінка виробу залежить не тільки від проби, а й від його стану, ваги. Ломбард надає спеціальні умови обслуговування для постійних клієнтів, і заставна сума може бути більшою. Щоб точно дізнатися ціну золота 375 проби за грам в Україні, варто зателефонувати в ломбард або принести вироби на оцінку, чи скористатися онлайн Калькулятором на сайті.

Матеріал/пробаЦіна відЦіна до
Золото 375 пробивід 1028,85 гривень за грамдо 1282,05 гривень за грам

Компанія приймає:

Фото - Скільки коштує золото 375 проби в ломбарді?

Компанія бере і комплектні вироби, і лом.

В якості лому оцінюються предмети, які втратили свою функціональну і естетичну цінність, були зламані або надаються в некомплектному стані, наприклад, тільки одна сережка.

Вас приємно здивує вартість золота 375 проби в компанії.

Залишаючи вироби в ломбарді під заставу, можна швидко отримати необхідні кошти.

Для надання позики достатньо надати сам виріб, паспорт та ідентифікаційний код.

А оформлення документів і видача коштів займе максимум 10 хвилин. Це зручно і швидко.
Як проводиться скупка золота 375 проби в ПТ «ЛОМБАРД «ЗОЛОТА СКРИНЯ»?

При прийомі будь-яких золотих виробів розрахунок суми застави виконується тільки виходячи з чистої ваги дорогоцінного металу. Оцінку проводять досвідчені фахівці розрахунковим методом. Коштовне каміння та інші вставки при оцінці з виробу не виймаються.

Процедура проводиться в такому порядку:

Подібний метод дозволяє точно розрахувати кількість золота в об'єкті, без ризику пошкодити його або зіпсувати цінність. Виріб гарантовано не постраждає і буде надійно збережено до викупу власником.

Коли потрібно терміново дізнатися ціну на золото 375 проби у вашому регіоні, і продати його – варто звернутися в ПТ «Ломбард «ЗОЛОТА СКРИНЯ». Професіонали ломбарду швидко проведуть оцінку і видадуть заставну суму готівкою на місці під після підписання договору. Здати золото під заставу можна від 1 дня на вигідних умовах. Компанія пропонує найкращі тарифи на вироби з дорогоцінних металів в країні.

Золото 375 проби: переваги продажу в ПТ «ЛОМБАРД «ЗОЛОТА СКРИНЯ»

Для надання кредиту банки вимагають велику кількість документів, і не видають навіть невеликі суми на кілька днів. Завдяки високій вартості золота 375 проби, можна швидко виправити фінансове становище, звернувшись в наш ломбард.

Вигоди від співпраці з ПТ «ЛОМБАРД «ЗОЛОТА СКРИНЯ»:

Компанія є лідером ринку за кількістю короткострокових позик, в тому числі під заставу дорогоцінних металів. І ціна золота 375 проби в ломбарді вигідна. А коли оцінка потрібна терміново – можна попередньо оцінити виріб за допомогою сайту на сторінці Калькулятор. Або заповнити форму онлайн оцінки і результати вам повідомить менеджер ломбарду, передзвонивши за контактним телефоном. Звернувшись у будь-яке відділення ПТ «Ломбард «ЗОЛОТА СКРИНЯ» зможете здати виріб і отримати кошти легко в будь-який зручний час.

Компанія працює в рамках українського законодавства без додаткових прихованих відсотків та комісій.

Громадянин може оформити позику на день, продовжити термін дії договору або достроково повернути кошти, викупивши річ. ПТ «ЛОМБАРД «ЗОЛОТА СКРИНЯ» цінує своїх клієнтів. Компанія завжди готова надати найкращі умови обслуговування в кожному з відділень країни.

Відгуки