Фото - 500 проба золота в ломбарді

Щоб поліпшити матеріальне становище або позбутися старих золотих виробів, варто звернутися в ПТ «ЛОМБАРД «ЗОЛОТА СКРИНЯ». Компанія приймає золото 500 проби на вигідних умовах і за кращими в країні цінами. Ломбард вже більше 14 років працює на ринку та має відділення у багатьох містах країни. Здати золоті вироби в ломбард – це оптимальний спосіб швидкого отримання коштів для різних потреб. Коли банк і друзі відмовляють в позиці – ломбард стане ідеальним рішенням.

Дорогоцінні метали завжди високо цінувалися і були найкращим способом вкласти кошти. Паперові гроші постійно змінюються в ціні, але вартість золота стабільно висока і продовжує зростати. На золото 500 проби ціни в ПТ «ЛОМБАРД «ЗОЛОТА СКРИНЯ» приємно здивують кожного (від 1371,79 гривень за грам). Коштує такий виріб трохи дешевше 585 проби – він містить 50% золота і 50% домішок інших металів, що дозволяють виробу залишатися міцним і не темніти з часом. Такий вид сплаву досить рідкісний.

Коли є лишнє золото 500 проби: як здати?

На відміну від банків, що потребують багато документів навіть для отримання мікропозик, в ломбарді знадобитися тільки паспорт та ідентифікаційний код. Замовити оцінку можна в режимі онлайн на сайті компанії або просто принести виріб до найближчої філії.

Матеріал/пробаЦіна відЦіна до
Золото 500 проби1371,79 гривень за грамдо 1756,41 гривень за грам

Оцінюється золото 500 проби розрахунковим методом, коли від загальної ваги виробу віднімається вага різних вставок. Коштовне каміння та інші вставки з виробу не виймаються.

Процедура проводиться в такому порядку:

Цей спосіб визначення кількості чистого золота дозволяє отримати точні дані без ризику пошкодити цінну річ. Він швидкий і безпечний, і вже через кілька хвилин ви дізнаєтеся вартість виробу та отримаєте потрібні кошти

Ломбард приймає під заставу такі вироби:

Фото - Ціна золота 500 проби в Україні

Ломом вважаються некомплектні, зламані вироби, що втратили функціональну та естетичну цінність. Вони коштують дешевше, і здати їх в ломбард – найкраще рішення. Отримавши кошти, можна придбати потрібні речі.

При оцінці експерт визначає вагу чистого золота, стан виробу, перевіряє його на наявність дефектів. Після цього клієнту повідомляють максимальну суму застави. Для постійних відвідувачів є спеціальні умови, згідно з якими можна отримати більше коштів.

Скільки коштує виріб 500 проби?

На золото 500 проби ціни в Україні досить високі. Здавши під заставу один виріб, можна швидко поправити свої фінанси без зайвої тяганини з документами. Позику компанія оформляє від 1 дня, а суму видає готівкою відразу ж. Весь процес оцінки та оформлення договору займає в середньому 10 хвилин.

Коли необхідно терміново отримати гроші – ПТ «Ломбард «ЗОЛОТА СКРИНЯ» буде ідеальним варіантом. Саме ломбарди в XVI-XVII століттях допомагали людям отримати кошти, тим самим запобігаючи крадіжкам і пограбуванням. Зараз це легальний, швидкий і вигідний спосіб поліпшити свій добробут та позбутися непотрібних чи старих речей.

Переваги співпраці з ПТ «ЛОМБАРД «ЗОЛОТА СКРИНЯ»

Мінімум документів і максимальна оперативність – головні переваги ломбардів перед банками. Компанії не потрібні довідки з місця роботи та інші документи, а рішення приймається швидко. Коли є виріб, у якого 500 проба золота або вище – можна виручити хорошу суму всього за пару хвилин.

Компанія пропонує:

Компанія працює легально в рамках законодавства України, без прихованих комісій, відсотків, платежів. Позику можна продовжити або погасити достроково, викупивши виріб.

За 14 років відділення ПТ  «Ломбард «ЗОЛОТА СКРИНЯ» відвідали тисячі людей. Компанія є лідером на ринку, і завжди готова допомогти швидко отримати кошти на будь-які потреби. Дізнатися приблизну вартість виробу можна як за телефонами вказаними на сайті, так і онлайн на сторінці Калькулятор або оформивши заявку через форму зворотнього зв'язку на сайті. Менеджер компанії зможе зв'язатися з Вами за вказаним  номером телефону та відповісти на всі питання які є, після чого можна будет приймати точне рішення про позику.