Ціна за грам золота 583 проби в Києві від ПТ «Ломбард «Золота Скриня» приємно вражає кожного клієнта

Фото - Cкільки коштує грам золота 583 проби в УкраїніЗолото 583 проби - відомий стандарт ювелірної промисловості СРСР. Ювелірні вироби 583 проби почали масово виготовляти в колишніх радянських країнах ще в далекому 1927 році. Але таке обчислення якості золотих коштовностей дещо відрізнялося від зарубіжних стандартів, перешкоджало країнам колишнього Радянського Союзу безпроблемно експортувати і імпортувати коштовності. Тому, в 1999 році було прийнято рішення використовувати виключно маркування проби 585 на всіх ювелірних виробах.

Звичайно, золоті вироби застарілої проби нікуди не поділися і до сих пір знаходяться в обороті, тому тема ціни на золото 583 проби залишається актуальною і сьогодні. В наші дні ціна золота 583 проби трохи нижче, ніж на прикраси з відміткою «585». Такі вироби вважаються абсолютним зразком закордонних аналогів ювелірних коштовностей 585 проби. Золоті предмети 583 проби відповідають зарубіжній пробі в 14 карат - це значить, що вміст чистого золота 58,3%. Решту - 41,7 % займає лігатура - домішки інших, менш дорогих металів, що забезпечують ювелірному виробу необхідну міцність, колірну насиченість.

Фото - Скільки коштує грам золота 583 проби

Скільки коштує грам золота 583 проби?

Золото 583 проби має відмінні характеристики: воно не окислюється з часом, не втрачає свій колір, має гарну міцність і достатню твердість, легко приймає будь-яку форму, що особливо цінно для ювелірної промисловості. Тому, на золото 583 проби ціна за 1 грам досить велика. Зараз при оцінці такої проби золота ця вартість складає від 1599,51 гривень за грам.

Матеріал/пробаЦіна відЦіна до
Золото 583 проби1599,51 гривень за грам2057,94 гривень за грам

На остаточну вартість золотих предметів впливає:

Фото - Ціна грама золота 583 проби в КиєвіЦіна грама золота 583 проби в ломбардах України постійно коригується, в залежності від курсу долара, політико-економічної ситуації в країні, біржових коливань.

ПТ «Ломбард «Золота Скриня» пропонує своїм клієнтам максимально вигідні умови для скупки і застави золотих виробів презентованої проби.

У ломбарді діє послуга дисконтного статусу для постійних клієнтів, яка забезпечує ще більш вигідні умови - мінімальні процентні ставки, вигідну оцінку коштовностей. Саме тут, ваше золото буде оцінено по достоїнству!

Точно дізнатися, скільки коштує грам золота 583 проби в ПТ «Ломбард «Золота Скриня» можна за телефонами: +380 800 507-033 або +380 67 548-87-37. На сайті організації ви можете скористатися послугою консультації онлайн, у менеджера можна уточнити всі питання, що цікавлять.

ПТ «Ломбард «Золота Скриня» покращить ваше фінансове положення всього за пару хвилин

Фото - Скільки коштує грам золота 583 проби

ПТ «Ломбард «Золота Скриня» - найбільший лідер з фінансових послуг, який стабільно працює на ринку з 2009 року. Компанія постійно розвивається, невпинно пропонує вигідні пропозиції своїм клієнтам. Важко знайти золото 583 проби в ломбардах за тією ціною, яку можемо запропонувати вам ми!

Компанія постійно розширює спектр послуг, що надаються, покращує умови кредитування, вдосконалює якість обслуговування і це не може не привернути увагу клієнтів!

Чому слід звернутися саме в ПТ «Ломбард «Золота Скриня»:

ПТ «Ломбард «Золота Скриня» працює для клієнтів, надаючи всі можливі послуги ломбардного кредитування.

Відгуки