Швидкі гроші під заставу золотих виробів - популярний вид кредитування

Фото - Скільки коштує грам золота 585 проби в Україні?Золото з давніх часів поповнює ряди найбільш дорогих металів. Дорожче золота на ринку тільки платина.

Гроші були нестабільні в будь-які часи: вони могли знецінюватися, зникати з обігу, але жовтий метал був стабільною валютою завжди.

Ділових людей, які мають хоч незначні запаси золота, завжди цікавило питання ціни золота 585 проби в Україні.

При цьому слід розібратися, що означає число «585». До 1989 року 585 проба була іменована як 583, але довгий час за кордоном вона не визнавалася.

Сьогодні проба 585 вважається найбільш популярною серед ювелірних виробів. Такий металевий сплав має 58,5% чистого золота і 41,5% домішок.

Завдяки домішкам ювелірні вироби мають достатню міцність, стійкість до подряпин і не темніють з часом.

Грам золота 585 проби: ціна формується на вигідних умовах

Люди продають або ж здають під заставу золоті прикраси і вироби з різних причин. Буває, що такі предмети просто втратили свій презентабельний вигляд, вийшли з моди або були пошкоджені. Раціональним рішенням буде здати їх в ломбард і витратити кошти на  більш важливі цілі.

Матеріал/пробаЦіна відЦіна до
Золото 585 проби1605,00 гривень за грамдо 2120,00гривень за грам

Популярне питання: скільки коштує 1 грам золота 585 проби в ломбарді в Україні? За останні 15 років ціна золота різко змінювалась та змінюється досі. Ціна золота 585 проби за грам - показник непостійний. Скачки вартості відбувалися через коливання долара, нестабільної політико-економічної ситуації в світі, біржові зміни.

Розцінки готових виробів кардинально відрізняються в ювелірних магазинах, оскільки враховуються витрати на виробництво і додається торгова націнка. В результаті вартість ювелірної коштовності збільшується на 30-40%.

ПТ «Ломбард «Золота Скриня» пропонує найвигідніші ціни на золото 585 проби. Ознайомитись з цінами можно на сайті в розділі Калькулятор, дані оновлюються кожного дня, або зателефонувавши на гарячу лінію  за телефоном вказаним на сайті.

Скільки коштує грам золота 585 проби?

Точно дізнатися скільки коштує грам золота 585 проби в Україні можна за телефоном гарячої лінії ПТ «Ломбард «Золота Скриня» або на сторінці Калькулятор на сайті. Ми пропонуємо найвигідніші умови кредиту під заставу ювелірних виробів в столиці. Всі необхідні деталі угоди можна дізнатися по телефону +380 800 507-033 або +380 67 548-87-37.

Життя занадто коротке, щоб зберігати красу в скриньці, прикраси повинні бути в справі! ПТ «Ломбард «Золота Скриня» пропонує своїм клієнтам кращі умови для здачі золотих виробів! Існує ряд переваг, чому необхідно здати старі або пошкоджені коштовності саме в наш ломбард:

Після оформлення кредиту під заставу ювелірних виробів, кожен клієнт має прекрасну можливість придбати нову чарівну прикрасу своєї мрії на  отримані кошти.

Продати золото 585 проби в Києві в лічені хвилини - легко!

Фото - Ціна грама золота 585 пробиОформлення позики під заставу золотих виробів прекрасна можливість в найкоротший термін отримати потрібну суму грошей.

До того ж, зробити це в ломбарді досить просто і вигідно: необхідно мінімум документів, не потрібно збирати довідки і оформляти доручення, договір оформлюється і підписується на місці за пару хвилин.

Перед тим як здавати золото під заставу, рекомендуємо заздалегідь дізнатися у наших  консультантів або переглянути на сторінці Калькулятор на сайті , скільки коштує грам золота 585 проби, щоб ви точно могли орієнтуватися в ціні.

Золото можна здавати на домовлений термін, отримуючи певну грошову суму.
В такому випадку варто звернути увагу на наступні деталі:

• оцінку заставного майна;

• грамотне складання договору позики;

• зобов'язання по пунктах викупу золота.

Експерт перевіряє пробу дорогоцінного металу, аналізує його стан, значимість дефектів, якщо такі є, а також зважує предмети. Визначення проби здійснюється хімічним методом, підбираються безпечні реактиви, які не псують склад і зовнішній вигляд виробу. Спеціаліст ломбарду точно скаже, яка актуальна ціна за грам золота 585 проби в Києві.

Після повної перевірки та аналізу дорогоцінного металу експерт робить висновок, згідно з яким встановлюється, скільки буде коштувати грам золота 585 проби і загальну оціночну вартість виробу, потім ці пункти вказуються в договорі. Такі папери підписуються в двох примірниках, один залишається в ломбарді, інший у клієнта. Дійсні документи будуть до моменту викупу золота із застави або ж до закінчення терміну дії договору.

Кошти, виручені від застави золота, видаються на руки клієнту відразу ж після підписання паперів. В цілому така процедура короткочасна і триває близько 5-10 хвилин. Подібні операції - дуже вигідне рішення фінансових проблем для кожного клієнта!

Відгуки