Фото - Ціна золота 750 проби в Україні

Підводячи підсумки статистики продажів ювелірних виробів і прикрас, виготовлених зі сплаву 750 проби, можна сміливо заявити - це один з найбільш затребуваних матеріалів по всьому світу. Популярність представленого сплаву обумовлюється оптимальною ціною золота 750 проби за один грам в Україні.

В даний час відомо два відтінки золота 750 проби: жовтий і рожевий метал, в складі якого присутньо 75% чистого Аурума, а решта 25% складають сполуки срібла, нікелю і міді. Крім цих двох популярністю користується і благородний метал білого кольору, відтінок якого підтверджує високий процентний вміст паладію (до 20%). Попит на ювелірні шедеври із золота 750 проби обумовлений не тільки ціною за один грам, а й унікальними властивостями. Готовий сплав легко піддається обробці: різці, поліруванню, а разом з цим на 3/4 дорогоцінний і являє собою 18 карат. Незважаючи на високу вартість золота 750 проби, готові прикраси вражають своєю довговічною привабливістю, тому сплав дуже затребуваний майстрами-ювелірами і золотарями.

Скільки коштує золото 750 проби в Україні в ПТ «Ломбард «ЗОЛОТА СКРИНЯ»?

Ціна за один грам золота 750 проби в Україні залежить від декількох факторів:

• ціни грама золота 750 проби на світовому ринку;

• загальнонаціональних розцінок на золоті злитки, встановлені Центральним банком країни за конкретний період;

• витрат, пов'язаних з виробництвом виробів з жовтого благородного металу.

Матеріал/пробаЦіна відЦіна до
Золото 750 проби2057,69 гривень за грам2717,95 гривень за грам

Сьогодні підсумкова вартість предмета ювелірного мистецтва складається також з розцінок на дизайнерські послуги, ціни каменів, застосовуваних в інкрустації і витрат, пов'язаних з продажем.

Золото 750 проби, ціна на яке порадує кожного клієнта ПТ «Ломбард «ЗОЛОТА СКРИНЯ», при оформленні застави під ювелірні вироби та дасть можливість оформити вигідну угоду.  

Ціна одного грама золота 750 проби в Україні вважається однією з найбільш вигідних. Актуальну вартість можно дізнатись на сайті в розділі Калькулятор, але орієнтовна ціна складає від 2057,69 гривень за грам.

Скупка золотих прикрас 750 проби: яка ціна одного грама золота 750 проби в ломбардах Києва?

Фото - Скільки коштує золото 750 проби в ломбарді?

Золотий сплав 750 проби наділений цінними якостями, тому не дивно, що цей матеріал є вихідним матеріалом у виготовленні прикрас класу «люкс».

В даний час чимало будинків ювелірної майстерності, в числі яких Tiffany, Dior, Cartier, Bulgari, Carrera & Carrera, Van Cleef & Arpels і ін. можуть запропонувати своїм відвідувачам обзавестися прикрасою з 750 пробою. Предмети, виконані талановитими золотарями, вражають своєю витонченістю, часто це єдині в своєму роді екземпляри, прикрашені дорогоцінними каменями і діамантами. Більшість подібних аксесуарів заворожують неймовірним сяйвом, призначені для особливих урочистих заходів.

Сьогодні ПТ «Ломбард «ЗОЛОТА СКРИНЯ» готове надати вигідне кредит в ломбарді під заставу золотих прикрас або безповоротну скупку золотого брухту. Більш точну інформацію можна отримати після звернення до до спеціалістів ПТ «Ломбард «ЗОЛОТА СКРИНЯ», а також після заповнення відповідної заявки на сайті.

Як доглядати за прикрасами з 750 проби?

Щоб коштовності довго не втрачали свій насичений відтінок і яскравість, радували зносостійкістю і чудовою стійкістю до корозії, потрібно дотримуватися деяких правил, берегти:

• від попадання вологи;

• фізичного впливу;

• впливу агресивних хімічних сумішей.

Згодом золоті прикраси можуть покриватися нальотом, тьмяніти. Це може бути викликано:

• дією сполук хлору, який додають в воду громадських басейнів;

• реакцією золотої прикраси на вплив косметичних засобів.

Прибрати наліт допоможе полірування за допомогою замші або сукна. Після кількох чисток виріб повертає колишній блиск і сяйво.

Як вигідно продати золото 750 проби?

У всі часи золото вважалося неодмінним об'єктом багатства і підтвердженням високого статусу в суспільстві. Багато державних чинів різних епох вважали за честь стати володарем унікальної композиції, прикрашаючи золотими предметами своє тіло, одяг і домашній інтер'єр.

Сьогодні жодна валюта не може зрівнятися з цінністю жовтого дорогоцінного металу. Золото вважається активом, якому не страшна фінансова криза, нестабільна ситуація і інші фактори. Неважливо, в якому вигляді воно знаходиться у вашій власності: прикраси, монети, злитки. Вигідно здати під заставу подібне майно не становить ніякої складності! Ціна за один грам золота 750 проби в українських ломбардах залежить від стану предметів ювелірної майстерності, складності виконаних робіт, наявності додаткової інкрустації, ваги виробу та інших факторів.

Відгуки