Фото - Ціна золота 900 проби за грам

Проба золота визначає його ринкову вартість і якість. Чим вона вища, тим благороднішим і багатшим вважається виріб, будь то ювелірна прикраса, золоті монети або злитки. Проба кількісно визначає частку ауруму в золотовмісному сплаві. Наприклад, золото 900 проби вважається одним з найдорожчих, в такому сплаві вміст ауруму без домішок дорівнює близько 90%. Тому, вартість золота 900 проби буде незначною мірою відрізнятися від ціни чистого золота.

Золото, як благородний метал, широко використовується для виготовлення ювелірних прикрас, стоматологічних коронок, монет і різних трофеїв. Такий сплав має яскраво-жовтий колір, практично ідентичний з відтінком чистого металу, так як відсоток домішок в ньому мінімальний. Кількісна частка домішок в сплаві золота 900 проби становить близько 10%. Як правило, це мідь (близько 6%) і срібло (близько 4%), що додають готовим виробам високої твердості і міцності.

Скільки коштує грам золота 900 проби в Україні в ПТ «Ломбард «ЗОЛОТА СКРИНЯ»?

Переймаючись питанням, скільки коштує грам золота 900 проби, однозначну відповідь визначити складно. Актуальні дані по вартості можно дізнатись на сайті в розділі Калькулятор. Ціна золота 900 проби в Україні залежить від великої кількості факторів. Перш за все, це курс Національного банку, політичне і економічне становище в країні, біржова ситуація. В ломбарді «Золота Скриня» вона становить від 2469,23 гривень за грам.

Матеріал/пробаЦіна відЦіна до
Золото 900 проби

2469,23 гривень за грам

до 3076,92 гривень за грам

Фото - Вартість золота 900 проби

Ціна одного грама золота 900 проби була високою в усі часи завдяки практичним властивостям сплаву. Метал знаходить широке застосування в різних сферах людської діяльності, зокрема широко використовується ювелірами і в обробці цінних деталей промисловості. Вироби, отримані з золота представленого сплаву, міцні і довговічні. Тому, золото 900 проби, ціна якого в усіх країнах світу незмінно висока, широко затребуване будинками ювелірної майстерності. Якщо давати каратну оцінку жовтого металу, існуючу в країнах Сходу, то 900 проба золота дорівнює 21,6 карат.

Собівартість золота завжди буде триматися на високому рівні, тому інвестиція в ювелірні прикраси з ауруму, монети або злитки вважається однією з найбільш вигідних. Золоті вироби високої проби прослужать власникові вічність, переходячи з покоління в покоління. Ці прекрасні аксесуари: кільця, браслети, підвіски, кулони, сережки завжди залишаються улюбленими прикрасами жінок.

Золото, як метал, відмінно поєднується з безліччю дорогоцінних каменів, чудово виглядає з будь-яким комплектом одягу. Цінний метал знаходив широке застосування в усі часи завдяки своїм знатним перевагам. Золото не втрачає форму і колір через роки, зберігає прекрасний вигляд протягом століть. В будь-який необхідний момент можно здати золото та ювелірний виріб під заставу в ПТ «Ломбард «ЗОЛОТА СКРИНЯ» і отримати чималу суму матеріальних засобів.

Ціна золота 900 проби в Україні - незмінно виграшна інвестиція в майбутнє

Якісні ювелірні вироби, які не втратили свій презентабельний вигляд, цінуються дорожче, ніж помітно зношені або золоті прикраси з вадою, так званий «лом».

Під час здачі золота 900 проби під заставу в ПТ «Ломбард «ЗОЛОТА СКРИНЯ»,  його обов'язково перевіряють на стійкість до корозії, кислот - так визначається відповідність зазначеній пробі. На ціну за грам золота 900 проби в Україні впливає:

• вартість дорогоцінного металу на ринку;

• ступінь зносу і пошкодження виробу;

• наявність дорогоцінних каменів та вставок.

Іноді працівники ПТ «Ломбард «ЗОЛОТА СКРИНЯ» враховують технологію виготовлення ювелірної прикраси, так як вона відрізняється в різних країнах світу. Залежно від пропорції лігатурних компонентів, благородний метал на виході можна отримати з такими властивостями: більш або менш міцним, з різною стійкістю до подряпин і пошкоджень, різним коефіцієнтом м'якості.

Походження жовтого металу часом може грати ключову роль. Золоті прикраси і вироби, що мають художню цінність, оцінюються не за тим тарифом, що лом.

Висока ціна на золоті коштовності в ПТ «Ломбард «ЗОЛОТА СКРИНЯ» цілком виправдана його справжньою цінністю, це вигідне вкладення, яке не залежить від тимчасових потрясінь. Здавши такий виріб під заставу в одному з наших відділень, можна отримати достатньо грошей для купівлі необхідних речей або здійснення заповітної мрії для якої раніше не вистачало коштів.

Відгуки