Фото - Ціна золота 958 проби за грам

Золото в природі зустрічається виключно у складі зі всілякими домішками. Це може бути мідь, срібло і інші елементи. Для отримання самородних сплавів, золото піддають багатостадійному очищенню, додаючи до нього високоякісні легуючі суміші. Лігатурні матеріали дозволяють наділити дорогоцінний метал максимально корисними властивостями, що високо цінуються майстрами ювелірної справи: яскравістю, блиском, сяйвом.

Одним з найцінніших у ПT «Ломбард «ЗОЛОТА СКРИНЯ» вважається золото 958 проби: сплав передбачає високий процентний вміст дорогоцінного металу - 95,8%, що ідеально підходить для виготовлення витончених ювелірних прикрас.

Домішки складають приблизно 4,2%, це сполуки срібла і міді. В даний час готові вишукані предмети з золота 958 проби вважаються уособленням природної пишності, мають високу собівартість. Матеріал позначається маркуванням 3лСзМ958-20, наділений яскраво-жовтим відтінком і неймовірним блиском, яким не виділяються інші сплави.

Державним стандартом якості встановлена ​​єдина марка представленого сплаву. У каратному еквіваленті золото 958 проби дорівнює 23 карати. Такий метал не застосовується у виготовленні золотих злитків, так як його м'якість підходить лише для надання потрібної форми предметам ювелірного мистецтва. М'якість, в свою чергу, забезпечують сполуки міді, а срібло удосконалює показники ковкості, знижуючи температуру плавлення. Представлений сплав не руйнується під дією хімічних речовин, не окислюється киснем повітря.

Колірна палітра готових ювелірних прикрас складається тільки з природного забарвлення. За рахунок невеликої кількості срібла, вироби стають яскравими, прозорими і іскристими, а низький відсоток легуючих складів не дає можливості отримувати будь-які інші кольори і їх відтінки.

Від чого залежить ціна золота 958 проби в ПО«Ломбард «ЗОЛОТА СКРИНЯ»?

Матеріал/пробаЦіна відЦіна до
Золото 958 проби2628,36 гривень за грам

3275,21 гривень за грам

Фото - Золото 958 проби

У ПТ «Ломбард «ЗОЛОТА СКРИНЯ» ювелірні прикраси зі сплаву золота 958 проби становлять чималу матеріальну цінність. Наших майстрів і шанувальників коштовностей привертає той факт, що в сплаві мінімальний вміст домішок.

Сьогодні чимало цінителів дорогоцінних виробів вважають подібні покупки найбільш вигідним, дивовижним і красивим вкладенням власних заощаджень. У разі несприятливої ​​фінансової обстановки, золоті прикраси можна здати під грошову заставу в ПТ «Ломбард «ЗОЛОТА СКРИНЯ».

Золото і готові шедеври ювелірної  справи ніколи не втратять своєї цінності, їх вартість стабільно збільшується, примножуючи дохід своїм власникам.

Ціна за один грам золота 958 проби диктується виробником, складністю виконання прикраси, різновидом і матеріальною цінністю вставок. В ломбарді «Золота Скриня» вироби з 958 проби золота приймаються за ціною від 2628,36 гривень за грам.

Застосування сплаву в ювелірній справі

Філігранні прикраси з золота 958 проби обожнюють жителі таких східних країн, як: Арабські Емірати, Ліван, Саудівська Аравія. Властивості представленого сплаву максимально задовольнять побажання шанувальників коштовностей довговічним збереженням форми, шикарного блиску, чудодійною привабливістю. За рахунок високої м'якості, ювеліри можуть з абсолютною легкістю і максимальною швидкістю створювати візерунки і мініатюрні фігури будь-якої складності.

Сучасні будинки ювелірного мистецтва вважають найбільш престижним взятися за виготовлення обручок, перстнів для заручин, кулонів зі сплаву 958. Але на практиці подібні дії зустрічаються рідко. Найчастіше золото 958 проби можна зустріти в складі підвісних або декоративних елементів прикрас, які менше піддаються механічним впливам. Нерідко золотими фігурами даного сплаву декорують прикраси низьких проб, збільшуючи їх зовнішню презентабельність.

Дорогоцінний сплав 958 проби - чудова сировина для формування шедевральних предметів мистецтва, відмінно підходить для занять художнім промислом. Готові вироби стануть найбільш приємним подарунком для прихильників дорогоцінних об'єктів і популярним способом вкласти наявний капітал з величезною ймовірністю його примноження.

Відгуки