Скільки коштує грам срібла на лом?

Фото - Cкільки коштує грам срібла на лом

Ломом срібла є будь-які речі з даного металу, що втратили первинний вигляд або функціональність. Такі вироби вам більше не знадобляться, а зберігати їх просто так не особливо вигідно.

Так навіщо ж займати ними місце на полиці, якщо можна отримати від них фінансову вигоду?

Послуги ломбардів нині досить популярні, особливо в період фінансової кризи в країні.

Але далеко не всі організації працюють чесно. Тому важливо ретельно вибирати заклад для здачі дорогоцінного металу.

Від якості та чистоти металу залежить ціна срібла на лом. Якщо хочете здати срібний лом, щоб ціна була вигідною, звертайтеся в організацію «Золота Скриня».

У нас ціна лому срібла найвища, тому ми приймаємо вироби під заставу для кредиту на вигідних умовах.

Укласти угоду можна в будь-якому з наших відділень, які є у всіх великих містах України. Срібло, яке приймається за лом це:

Щоб уточнити, скільки коштує лом срібла, зайдіть на сайт «Золота Скриня» або у відділення. Подивитися, чи є відділення в вашому місті та дізнатися вартість брухту срібла в Україні, можна на нашому сайті. Наша компанія розвивається стабільно та дуже швидко, а також постійно поповнюється філіями.

Матеріал/пробаЦіна від
Лом срібла 925 проби9 гривень за грам
Лом срібла 875 проби8 гривень за грам

Срібло на лом - Ціна за 1 грам в  Україні: вартість в гривні лому срібла

У порівнянні з іншими цінними матеріалами, срібло коштує недорого, ціна за грам лому безпосередньо залежить від якості металу:

Ціна за грам срібного лому постійно змінюється і залежить від багатьох факторів. Щоб точно дізнатися, скільки коштує метал на сьогоднішню дату, краще звернутися до наших консультантів.

Прийом лому срібла - куди здати брухт срібла?

Фото - Ціна срібла на лом в ломбарді «Золота Скриня»

Здати срібло на брухт можна в будь-якій відповідній організації, але, якщо ви хочете отримати за нього хороші гроші, тоді звертайтеся до нас у фірму «Золота Скриня». Ми видаємо як кредити, при яких запорукою буде ювелірна продукція, так і кредити під заставу інших виробів: техніки, електроніки та т.д. Приймання брухту срібла відбувається за 10-15 хвилин за такою схемою:

  1. Наш оцінювач вивчає виріб та визначає якість, від чого буде залежати вартість.
  2. Потім, якщо клієнт згоден з ціною, оформляються документи. При собі потрібно мати документ, що засвідчує особу.
  3. Здійснюється приймання брухту срібла, якщо ціна влаштовує. Клієнт відразу ж отримує гроші.

Щоб здати коштовності та отримати за них гроші, необхідно відповідати наступним вимогам: вік від вісімнадцяти років, наявність документів, що підтверджують особу.

Переваги співпраці з нами:

Не можете визначитися, куди здати брухт срібла? Тоді приходьте до нас! Дізнатися заздалегідь, скільки коштує у нас 1 грам срібла лом, можна за допомогою зручного калькулятора, який є на сайті. Він призначений для оцінки найпопулярніших металів - срібла та золота. Ви просто вписуєте вагу виробу та вибираєте термін позики, а система видає суму, процентну ставку та суму викупу. Також отримати відповідь на питання: скільки коштує срібло на лом, можна, зателефонувавши нам за вказаним телефоном.

Скільки коштує грам срібла на лом в Україні?

Вартість срібла на брухт залежить від певних чинників. На неї впливають:

Щоб максимально вигідно здати лом срібла, та ціна щоб була високою, звертайтеся тільки в перевірені організації, що не занижують вартість з метою збільшення доходу. Пам'ятайте, здати срібний лом, щоб ціна порадувала, в місті Київ можна в організацію «Золота Скриня».

Куди здати на брухт багато срібла в Києві та де найвигідніша ціна срібла в форматі лом?

Знаючи, скільки коштує грам срібла на лом в Україні, не важко вибрати організацію з максимально вигідними умовами для себе. Якщо хочете здати срібло в місті Київ вигідно, зайдіть у відділення ломбарду «Золота Скриня». Ми допоможемо вам швидко отримати гроші в оптимально стислі терміни. Наші співробітники забезпечать індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Відгуки

Дивіться також