Що таке – лом золота та де його приймають?

Фото - Ціна лому золота в ломбарді «Золота Скриня»

Золото в форматі лом, у якого ціна нижче ринкової, - це будь-які непридатні вироби з однойменного металу. Лом золота різниться за якістю, а також різної буває його вартість. Ціна на золотий лом визначається в залежності від виду золота.

Щоб розрахувати вартість золота на лом, потрібно знати, які види прикрас вважаються ломом:

Здати золото на лом можна і в такому вигляді: крива обручка, непарна сережка, ланка порваного ланцюжка - всі ці цінності вже не будуть використовуватися за призначенням. Самостійно переплавити їх ви не зможете, та й не захочете, тим більше, коли будете знати, скільки коштує лом золота в ломбардах.

Здати золото та дізнатися, яка у нього ціна, можна у відділенні ломбарду «Золота Скриня». Це ідеальний вихід, адже ціна на лом золота тут найвища, а значить, ви отримуєте непогані гроші за грам золота на лом та інші прикраси, що втратили початковий вигляд та стали непотрібними. А ще у нас можна взяти грошовий кредит під мінімальні відсотки, заклавши прикраси.

Матеріал/пробаЦіна від
Лом золота 375 проби812 гривень за грам
Лом золота 585 проби1267 гривень за грам
Лом золота 958 проби2074 гривень за грам

Якщо хочете дізнатися, скільки сьогодні коштує лом золота, яка ціна (в Києві та інших містах), зайдіть на сайт ломбарду «Золота Скриня» і там буде вказано, скільки коштує грам золота на лом. У нас найбільш виправдана та вигідна вартість брухту золота, а також інших дорогоцінних металів. Продати лом золота, щоб ціна була вищою, ніж у нас, в Україні просто нереально!

Яка ціна золота на лом: куди здати золото на лом, щоб ціна була найвигіднішою?

Фото - Здати золото на лом в ломбард «Золота Скриня»

Якщо вам цікаво, куди здати золото на брухт та яка ціна в Києві, звертайтеся в компанію «Золота Скриня».

Щоб здати золото на лом, потрібно спочатку принести його у відділення ломбарду.

Перед тим, як здати лом дорогоцінного золота в Києві, потрібно довірится експерту ломбарду.

Перш ніж здійснити прийом лому золота та сказати, якою буде ціна, він дбайливо та обережно визначає якість металу.

Приймання золота на лом триває не більше 10-15 хвилин.

Вартість лому золота в Україні фіксована, але деякі організації іноді спеціально занижують її, щоб побільше заробити.

«Золота Скриня» - це сумлінна організація, фахівці якої чесно скажуть, скільки коштує лом золота в Україні, та візьмуть його за найвигіднішим тарифом.

Вартість золота на лом або скільки коштує лом золота в ломбарді?

Цікаво, скільки коштує золото на лом? Золотий лом, точніше його ціна залежить від:

  1. Курсу валюти.
  2. Ваги брухту.
  3. Проби.
  4. Тарифу приймальної організації.

Фото - Лом золота - Краща ціна за грам в Україні в ломбарді «Золота Скриня»

Щоб дізнатися скільки коштує 1 грам лому золота  в організації «Золота Скриня», досить зайти до нас на сайт. Там є зручний калькулятор, який вкаже, якою буде ціна на золотий лом, а також на інший метал.

В середньому ціна лома золота за грам виходить такою:

Щоб продати золото як лом за вигідною ціною, слід дізнатись: скільки коштує лом золота в ломбарді саме сьогодні. Оскільки вартість дорогоцінного металу залежить від багатьох факторів і постійно змінюється. Тому кожний ломбард розраховує ціну на лом золота один, а то і два рази на день.

Щоб уточнити вартість золота за лом в ломбарді «Золота Скриня», зв'яжіться з менеджером та обговоріть тонкощі процесу. Ціна золота на лом в ломбардах України дуже різноманітна, тому вибирайте організацію ретельно, інакше отримати максимальну вигоду не вийде. Пам'ятайте, найвигіднішими для вас є ціни на золотий брухт в ломбарді «Золота Скриня».

Як визначити, скільки коштує 1 грам золотого лому в Україні?

Фото - Лом золота - Краща ціна за грам в Україні в ломбарді «Золота Скриня»

Спочатку потрібно дізнатися, куди здати золото на лом, щоб ціна була оптимальною в вашому населеному пункті. Потім потрібно прийти в кілька ломбардів та оцінити свій лом, що дозволить порівняти ціни. Тільки так можна зрозуміти, де вартість лому золота найвища.

Перш ніж вирішувати, куди здати лом золота, зайдіть на наш сайт та подивіться, чи є поруч з вами наше відділення. Якщо воно є, вам дуже пощастило, адже у нас дуже висока та вигідна для вас вартість лому золота по Україні.

Золото та дорогоцінні метали лом: ціна лому золота в Україні або як здати золото на брухт, щоб ціна була оптимальна?

Коли ви вже знаєте, скільки коштує один грам золота лом в Україні, можна визначитися, куди нести метал. Готувати його до здачі не потрібно. За вас все зробить співробітник ломбарду після приймання коштовностей.

Отже, якщо ви цікавитеся, яка ціна лому золота в Україні та де можна вигідно здати золото на лом, обов'язково зайдіть на сайт або у відділення «Золота Скриня». Ми допоможемо кожному клієнтові поправити своє фінансове положення без особливих зусиль!

Відгуки

Дивіться також