Що таке столове срібло?

Фото - Ціна столового срібла за грамПолітична ситуація у нашій країні та у світі в цілому, курси валют- ці та інші чинники впливають на те, яка сьогодні на столове срібло реальна ціна за грам під заставу до ломбарду.

Що відноситься до даної категорії? Це міцні, зносостійкі предмети сервірування із срібла.

Наприклад: цукорниці, серветниці, цукерниці, кубки, заварники та чайники, стопки й фужери, виделки (рибні, м'ясні та інші), ложки (десертні, чайні, кавові) і не тільки.

Від чого залежить на столове срібло ринкова ціна за грам?

Підсумкова вартість (сума коштів), яку ви можете забрати, залежить не тільки від сторонніх чинників. Також від вас.

Отже, прайс на столове срібло коливається в залежності від:

  1. Проби. При виробництві продукції зі срібла столового використовуються інші матеріали. Це алюміній, мідь, цинк. Їх використовують для підвищення міцності та зносостійкості кінцевого продукту. Найбільш популярні проби - 800, 875, 925.
  2. Стану виробу. Подряпини та інші типи пошкоджень безпосередньо знижують вартість предмета застави.
  3. Статусу клієнта при співробітництві з ломбардом «Золота Скриня». Тобто від активності співпраці з ломбардом та якісного виконання вимог установи. Наприклад, за 1 гривню сплачених відсотків передбачається бонус (для використання для наступних позик). Максимальна персональна знижка на відсоткову ставку за кредитом - 10%. Вона передбачена у випадку, якщо сума ваших збережень у вигляді бонусів складає 20 000 одиниць. Програма лояльності дає й іншу перевагу для клієнтів – можливість скористатися унікальними пропозиціями компанії та претендувати на більшу суму фінансового кредиту.
Матеріал/пробаЦіна від
Столове срібло10 гривень за грам

Фото - Скільки коштує столове сріблоТакож слід знати, що при оцінці застави та проводячи розрахунок на столове срібло показника ціна, ми орієнтуємося на офіційний курс НБУ. Дані змінюються щодня.

На поточний момент вартість столового срібла в ломбарді «Золота Скриня» становить від 11 гривень за грам.

Більшість вважає, що антикварне столове срібло дорожче, і ціна його в ломбардах відрізняється від звичайної.

Але це помилкова думка. Рік випуску срібного вироба ніяким чином не впливає на його вартість при здачі до ломбарду.

Куди здати столове срібло з максимальною вигодою?

Звичайно, ви можете звернутися до незнайомої фінустанови.

Але краще довіритися надійним фахівцям. Наш ломбард:

Вас досі турбує питання: де продати столове срібло та швидко отримати гроші? «Золота Скриня» - місце, куди сьогодні та раніше вирішили звернутися тисячі людей. Просто завітайте до відділення з документами і через 5 хвилин отримаєте гроші!

Відгуки