Кредит під заставу золота

Сума фінансового кредиту встановлюється в процесі оцінки предмету застави та визначення його оціночної вартості.

Для отримання кредиту необхідно мати документ, що засвідчує особу та ідентифікаційний код.

Перелік предметів, які приймаються у якості застави, дивіться нижче.

 

Фото - золото в ломбарді, ціна золота в ломбарді «Золота Скриня»
Ювелірні вироби з золота
Ювелірні вироби зі срібла
Ювелірні вироби із платини
Столове срібло
Оціночна вартість
Розмір оціночної вартості ювелірних виробів розраховується на підставі ціни за 1 г
дорогоцінного металу і залежить від:
Статусу клієнта

Персональна кредитна історія – кількість операцій, надійність, лояльність

Кредитної історії клієнта

Позитивна, негативна, рівень лояльності

Характеристик предмету застави

Вага, проба металу, стан

Терміну кредитування

Строк договору — від 1 до 35 днів

«Ми постійно дбаємо про всіх наших клієнтів!»

З метою надання нашим клієнтам фінансових кредитів на вигідних умовах в залежності від СТАТУСУ клієнта, персональної кредитної історії та уподобань клієнта використовується індивідуальний підхід оцінки предметів застави. Для постійних клієнтів в залежності від надійності та своєчасності виконання своїх зобов’язань формується персональна кредитна історія.

Рівень кредитної історії

Для визначення рівня бездоганності персональної кредитної історії враховуються:

 Період користування послугами ломбарду;
 Кількість та характер проведених операцій;
 Наявність інкасацій невикуплених предметів застави;
 Наявність заборгованості по діючих договорам;
 Сума сплачених відсотків за користування кредитом;
 Кількість накопичених бонусів.

 

Визначення статусу клієнта:
«Базовий»

Незадовільна кредитна історія постійного клієнта, низька ймовірність викупу, вироби з золота (у тому числі брухт), срібла та платини

«Новий»

Новим клієнтам (вперше отримують кредит), добра кредитна історія постійного клієнта, висока ймовірність викупу, вироби з золота, крім стоматологічного золота та брухту

«Постійний»

Висока ймовірність викупу, відмінна кредитна історія постійного клієнта, ювелірні вироби з золота 500, 583, 585, 750 проб (крім брухту)

«VIP»

Надзвичайно висока ймовірність викупу, бездоганна кредитна історія постійного клієнта, ювелірні вироби з золота 583, 585, 750 проб при наявності державного пробірного клейма

Оцінити вартість виробу

Самостійно оцінити приблизну вартість ювелірного виробу з урахуванням характеристик предмету застави, СТАТУСУ клієнта, визначити розмір суми фінансового кредиту та суму відсотків за користування кредитом в залежності від вашого місцезнаходження можна скориставшись «кредитним калькулятором».

Перейти до калькулятору

 

Детальніше про кредит під заставу золота

Звернення до ПТ «ЛОМБАРД «ЗОЛОТА СКРИНЯ» - швидке і правильне рішення покращити свій фінансовий добробут тут і зараз! Це ваш надійний помічник в отриманні кредиту під заставу золота на найвигідніших умовах. Висока ціна золота в ломбарді – ось тому причина. Унікальний тип кредитування доступний власникам цінних золотих, платинових і срібних виробів, тому допомагає швидко позбутися фінансових труднощів. Діяльність нашої компанії відбувається відповідно до чинного законодавства. Тому існують безумовні гарантії забезпечення їх збереження.

Команда фахівців ПТ «ЛОМБАРД «ЗОЛОТА СКРИНЯ» приймає дорогоцінні прикраси і вироби, дотримуючись конфіденційності і гарантуючи миттєву видачу кредитних коштів, вигідну вартість золота в ломбарді і збереження предмета застави.

Перші у світі кредити під заставу позики отримували жителі Ломбардії (частина Італії). У той час вони довіряли свої цінності знайомим, отримуючи натомість грошові кошти. Через кілька тисячоліть такий вид позики став неймовірно популярним, і в сучасних ломбардах на це є кілька вагомих причин.

Перш за все, приваблює швидкість оформлення договору (не кажучи про вартість золота в ломбарді), а також простота і доступність для людей з поганою кредитною репутацією серед банківських установ, що не мають офіційного підтвердження своїх доходів.

В даний час наш ломбард користується неймовірним попитом серед населення, завдяки можливості надання вигідної позики. Бо, ціна срібла в ломбарді та ціна на золото в ломбарді – дуже висока. Кожна людина може принести золоті, срібні або платинові вироби, а натомість отримати грошові кошти. Ціна на золото в ломбарді вище, ніж у конкурентів, тому клієнт будете задоволений укладеною угодою, а швидко виручені гроші зможе витратити на:

 • оплату майбутньої подорожі або відпочинку;
 • придбання цінностей;
 • оплату лікувальних процедур;
 • вирішення фінансових проблем.

Ми з радістю надамо допомогу кожному з вас отримати максимальну вигоду з найменшою вірогідністю ризику, незалежно від мети отримання кредитної суми грошей. Ціна золота в ПТ «ЛОМБАРД «ЗОЛОТА СКРИНЯ» диктується умовами оцінки дорогоцінних прикрас і лояльна до клієнта.

Скільки можна виручити грошей, оформивши кредит під заставу золота?

Ціна за грам золота в ломбарді обумовлена ​​оцінкою фахівця. Максимальна сума виручених коштів від продажу золота залежить від ваги дорогоцінних виробів, тривалості позики, вартості грама золота і статусу, якого досяг клієнт. Завдяки кваліфікованим співробітникам і сучасному обладнанню, гарантується чітка оцінка наданих предметів застави. Для визначення приблизної суми виручених коштів (ціна за грам золота в ломбарді помножується на вагу), можна також скористатися функцією віртуального калькулятора, розміщеного на сайті нашої компанії.

Як оформити кредит під заставу золота в нашому ломбарді?

Отримати кредитні кошти під заставу цінних виробів неймовірно просто! Для цього варто звернутися до співробітників нашого ломбарду, показати документ, що засвідчує особу, ідентифікаційний код і коштовності.

Ціна золота в ломбарді диктується пробою. Ми готові надати грошові кошти в кредит під заставу золота 375-ої, 500-ої, 583-ої, 585-ої, 750-ої, 900-ої, 958-ої, а також срібло 925-ої, 875-ої проби і платини на 1-35 днів. При необхідності можна продовжити термін позики. Ціна грама золота в ломбарді може варіюватися. Під заставу приймаються наступні предмети:

 • лом золота, срібла та платини;
 • ювелірні вироби;
 • срібло столове, наприклад, ложки;
 • золоті коронки.

Вартість срібла в ломбарді залежить від проби металу, ваги прикраси, брухту або виробу. Поспішайте звернутися до співробітників нашого ломбарду, щоб оформити кредит під заставу дорогоцінного металу вже сьогодні і позбутися фінансових труднощів!

Переваги звернення до ломбарду «ЗОЛОТА СКРИНЯ»:

 • працюємо близько 8 років (з 2009 року), за цей час здобули багато постійних клієнтів;
 • на даний момент маємо 43 відділення по всій Україні;
 • надаємо професійну оцінку за 5 хвилин;
 • надаємо можливість швидкого викупу предметів позики (за 10 хвилин);
 • прекрасний шанс набути статусу «НОВОГО», «БАЗОВОГО», «ПОСТІЙНОГО» або «VIP» клієнта;
 • оформляємо миттєву угоду (достатньо звернутися до найближчого відділення, оформити договір і взяти гроші, по закінченню терміну договору - продовжити його дію, сплативши % або викупити предмети позики, сплативши заборгованість: кредит +%);
 •  ціна золота в ломбарді вигідна;
 • ціна за грам золота в ломбарді тим вище, чим більше разів ви звертаєтеся до нас.

ПТ «ЛОМБАРД «ЗОЛОТА СКРИНЯ» - чудовий шанс поліпшити своє фінансове становище в будь-яку хвилину!

ПТ «ЛОМБАРД «ЗОЛОТА СКРИНЯ» на кредитному ринку 8 років, за цей час наша команда встигла довести всім свій професіоналізм! Ніяких прихованих комісій та платежів.

Грам золота в ломбарді коштує недешево: чим вища проба виробу, тим воно дорожче цінується. Після закінчення оцінки і уточнення деталей угоди, клієнт відразу отримує готівку для будь-яких цілей.

Досить часто нашим співробітникам ставлять питання: «Що таке брухт і яка ціна срібла в ломбарді? Чи яка ціна золота в ломбарді, наприклад?» У багатьох наших клієнтів у особистому розпорядженні є срібні та золоті вироби, що втратили первозданну красу і функціональність. Такі предмети прийнято вважати ломом, тому їх оцінна вартість набагато нижче повноцінних коштовностей, диктується пробою і вагою. При цьому походження і вага дорогоцінних каменів не враховується.

Робота компанії ПТ «ЛОМБАРД «ЗОЛОТА СКРИНЯ» заснована на розумінні потреб споживачів. Наша команда фахівців прагне допомогти кожному клієнту позбутися раптових фінансових труднощів за пару хвилин - завдяки доступним тарифам. В наших відділеннях, ціна золота в ломбарді досягає максимуму. А також:

 • максимально високій оцінці майна споживачів;
 • забезпеченні надійного зберігання дорогоцінних виробів;
 • якісному і оперативному сервісу обслуговування;
 • лояльному ставленню до кожного клієнта.

За довгі роки своєї успішної трудової діяльності наша компанія встигла завоювати довіру величезної кількості споживачів. Ми можемо вважатися лідером за кількістю кредитів під заставу золота, що оформлюються. В процесі оформлення угоди ви отримуєте безкоштовну оцінку прямо в нашому відділенні і інформацію про розмір оцінної суми. Для тих, у кого немає часу на поїздки, є шанс замовити онлайн-оцінку, про завершення якої вас сповістить по телефону наш менеджер.

Не знаєте, як вирішити раптові фінансові питання? Друзі та банки відмовляють? Звертайтеся в ПТ «ЛОМБАРД «ЗОЛОТА СКРИНЯ». Ми із задоволенням допоможемо змінити чорну смугу в житті на білу, всього за пару хвилин! Вам сподобається вигідна вартість грама золота в ломбарді, швидкість оформлення угоди, оптимальна процентна ставка і неймовірно низька комісія.